Wpis z mikrobloga

wskakuj w sukienke lewaku i idz protestować przeciwko tej rocznicy


@Milosz176: jak się nie popiera debili z racami to się przeciwko zachowaniu pamięci o powstaniu? Ciekawe!
  • Odpowiedz
Polecam chodzic na obchody w jakies male lokalne spoty w „starych” dzielnicach. Bez rac, bez krzykow, bez stadionowych przyspiewek.
Minuta ciszy, rodzinny piknikowy klimat. Mozna pojsc potem na kawe i lody w towarzystwie babć i dziadkow co moze pamietaja powstanie (chociaz juz takich coraz mniej).
Ja 3 rok z rzedu chodze do parku dreszera na stary mokotow.
  • Odpowiedz
@rebelyell: mam to samo, patologia obrzydziła mi to święto, bezmózgi żadnej historycznej rocznicy nie potrafią uczcić bez swoich stadionowych przyzwyczajeń i odpalania tych j------h rac, no ale w sumie neandertalczycy też byli zafascynowani ogniem

@Edward_Kalmanawardze_666 ja p------e, na to już nie mam słów. polegli powstańcy się w grobach przewracają
  • Odpowiedz
@rebelyell: i też zawsze rozwala mnie ten wyścig na patriotyzm. jak nie masz koszulki z PW, czapki z wilkiem, bluzy z Pileckim, co roku nie chodzisz na marsz i nie drzesz mordy "cześć i chwała bohaterom" to w oczach niektórych prawie tak jakbyś nie był Polakiem. pozerom nie mieści się w tych małych rozumkach że można tego wszystkiego nie robić i być przy tym prawdziwym patriotą przez całe życie, a
  • Odpowiedz