Wpis z mikrobloga

@jaqqu7: Funkcjonalność była proponowana przez Wykopowiczów - ułatwia ona śledzenie wątków, do których nikt nas nie woła, a na przykład pojawiają się w wątku istotne dla sprawy informacje. Od teraz możesz być na bieżąco z każdą aferą, nic nie umknie Twojej uwadze :)
  • Odpowiedz
@jaqqu7: po prostu tam pracują stażyści i robią to co im się akurat uda. Może by i chcieli naprawić podstawowe błędy i funkcjonalności, ale nie mają pojęcia jak, a kod wykopu wygląda jak Warszawa w 44.
  • Odpowiedz
@wykop

@Kiedys_Mialem_Fejm: Podeślij nam listę kont, które uznałeś za troll-konta. Przyjrzymy im się :)


Zajebiście. Napiszcie na priv i nigdy tego nie odczytamy. Ja dostałem dostęp do bety wykop2.0, ale nie działało zapisanie się. Napisałem, więc do was na priv i cisza, na kontakt i cisza, do @a__s i cisza - a nie sory odpisała coś w stylu “nie działa?” i juz potem cisza Xzd
  • Odpowiedz
podzielicie się jakimś potwierdzeniem tych słów?

@jaqqu7
@Deska_o0: akurat tutaj stanę w obronie wykopu - ja osobiście pisałem maila albo w komentarzach podawałem taką propozycję ^^ bardzo potrzebna funkcja
A że nie działa?.. heh xD
  • Odpowiedz
@inozytol: wydaje mi się, że istnienie tutaj trolli z agencji PR nie jest zgodne z regulaminem, ale ok. Skoro wycierają sobie dupę regulaminem to mogliby się przestać p-----------ć do innych użytkowników o bzdury
  • Odpowiedz