Wpis z mikrobloga

mega cope. 90% samotnych mężczyzn popada w samodestrukcyjne zachowania jak alkoholizm dziś coraz więcej narkotyki hazard i tym podobne.


@Hetmanow: +1. Rozwiązanie jest proste, ale jak się jest w złym miejscu i stanie, to się tego nie zrozumie. Jak najmniej wolnego czasu i jak najwięcej obowiązków. I nie myśleć o rzeczach głupich / takich które nas triggerują. No i posprzątać swój pokój.
  • Odpowiedz
Ja uważam, że powinniśmy mieć całkowitą równość i odrzucić te śmieszne role płciowe i niech każdy będzie wolny (ale wolność ograniczona wolnością innych). Płeć nie powinna mieć znaczenia poza kwestiami czysto biologicznymi.


@blargotron: jest to niemożliwe, ale ja i Druga Strona Medalu, którego personalnie nie lubię, cieszymy się starciem feminizmu i redpilla. Świat jaki z tego wyjdzie będzie lepszy, bo obie płcie zrozumieją że ludźmi kieruje tylko i wyłącznie egoizm i stan pożądany / stan niepożądany. To zmieni ludzi, tak jak pigułka antykoncepcyjna, wprowadzenie religii etc. Niby to już było w pewnym sensie grane (Rzymianie i ich stosunek do emocji), ale nie w taki sposób.

Niby tak, a niby nie. Sporo prawdy dla sporej części małżeństw. Rodzina to ogromne zobowiązanie dla pary. Jeżeli jakaś strona weźmie mniej odpowiedzialności to druga będzie musiała ciężej pracować i ogólnie żyć. No a jeszcze polskie rozwody i jest jak jest.

No ogólnie to pułapka ten bełkot literacki, ale też sporo prawdy tam
  • Odpowiedz
@Hetmanow:

ja się zgadzam ale samemu nie jest w cale lepiej wręcz przeciwnie bo są badania które pokazują że samotni mężczyźni żyją krócej

Korelacja nie oznacza przyczynowości. Sprzedaż lodów jest skorelowana z atakami rekinów na plażach, ale raczej lody nie powodują ataków rekinów.
  • Odpowiedz
@krystekw2: trochę tak jest, że blackpill stał się identyczną kopią feministek. Klepanie do głowy chłopom i babom żeby wzajemnie się nienawidzili, nie robili dzieci i nie zakładali rodzin. Z drugiej strony @Henson_ ma tu trochę racji. Praktycznie od jaskiniowca facet zapewniał byt rodzinie i kobieta pilnowała ogniska domowego w tym dzieci. Problemem są tu coraz większe wymagania wobec facetów więc wcale się nie dziwię, że taki blackpill ma swoich
  • Odpowiedz