Wpis z mikrobloga

Zacząłem dziś terapię w związku z moim #adhd i napomknąłem też na spotkaniu, że mam problemu z akceptacją swojego wyglądu i jestem często obrażany z powodu brzydoty, a nawet miałem z tego powodu problemy zawodowe. Terapeutka stwierdziła, że nad tym też popracujemy, jak się pogodzić z nieatrakcyjnością, bądź emocjonalnego radzenia sobie z takimi sytuacjami. Jestem w szoku, że nie było negacji.
#przegryw #przegrywpo30tce #blackpill
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gnomol: ale ja nie zaprzeczam, że są ludzie z brzydkim ryjem bo oczywiście, że są i chyba logiczne, że będą mieli mniejsze powodzenie albo będą z góry traktowani jak ofiary bo łatwo ich zaatakować xD Te Twoje problemy z ryjem nie wzięły się znikąd tylko przez innych ludzi, którzy są szmaciarzami i wypominają każdy detal, ale im szybciej zaczaisz, że Ci ludzie, nawet Ci ładni są zakompleksieni fest tym lepiej
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Hankook Człowieku nie mogłem dostać pracy przez swój brzydki wygląd. Co to za argument z grą? Życie to nie poker, tylko złożony system, gdzie posiadanie samych dwójek skreśla cię na starcie w niemal każdej dziedzinie. W wielu przypadkach nie możesz nic z tym zrobić, bo choćbyś wspomniał coś, to skończyłoby się to gorzej dla ciebie niż tylko wytknięcie twojej urody lub potraktowanie cię z góry. To nie chodzi o kompleksy, tylko
  • Odpowiedz
@gnomol: z tym, że przystojni albo bogaci mają łatwiej i płyną na fali to wiadomka, ale z tym, że życie to nie poker to ni #!$%@? się nie zgodzę xD jesteśmy nic nie znączym gównem we wszechświecie, każdy z nas. Możesz jechać swoim wypasionym lambo z dupeczka i zostać świadomym warzywem z zespołem zamknięcia przez typa, który jedzie do kołchozu i marzy o tym, żeby zdechnąć w golfie 3 I
  • Odpowiedz
@OdwiecznaZielonka @paulina-maciazek
JA #!$%@?
Ale wy jesteście ciężkimi przypadkami. Takiej ignorancji czy głupoty nie widziałem dawno. Jak nie trollujecie to serio jest grubo.

I tak siebie nie widzisz jak z kimś gadasz, a jak ktoś cię obraża to zaproś go niech #!$%@? albo go pogruchotasz
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Hankook Nie wiem, może to dziwne, ale kompletnie mnie to nie pociesza. Jeżeli już do tego pokera chcesz porównywać życie. To nasza egzystencja, to nie jest jedna rozgrywka, tylko ciągłe rozdania. Problem w tym, że ty masz w tych rozgrywkach non stop same dwójki i nawet jesteś wstanie wygrać jedną, czy dwie partie i to o ważne rzeczy (mi się udało), ale sęk w tym, że ciągle grasz tymi samymi słabymi
  • Odpowiedz
@gnomol: dobra dzięki za dyskusje w sumie o dziwo sensowną jak na wykop, ale ide zwalić koń ps. Znam typiare która była tak brzydka, że dosłownie nie dało się na nią patrzeć bo była tak paskudna mimo tego, że była w spełni zdrowa i sprawna w dodatku głupia jak but a mimo to znalazła typa i lata sobie do Dubaju, kobiety latają na kodach xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@AlexBrown Duże napięcie, nadmierne ciągłe uczucie zmęczenia, brak umiejętności planowania i organizacji, prokrastynacja, słaba koncentracja i łatwe rozpraszanie się na nudnych zadaniach, nadmierne skupienie na czymś aktualnie dla mnie ciekawym, brak systematycznego działania, notoryczne gubienie rzeczy ważnych i mniej ważnych, zawalenie terminów, slaba pamięć szczególnie do imion, nazwisk i twarzy.
  • Odpowiedz
@gnomol: Ja mam info z drugiej strony. Jestem chyba dość atrakcyjny na tyle, że to kobiety mnie same zarywały i nie odwrotnie i sporo wśród nich było atrakcyjnych.
Wiem też jak podchodzi się do nieatrakcyjnych ludzi w pracy.
Sam unikam kierowania się wyglądem i muszę się pilnować, bo automatycznie zawsze atrakcyjniejszych traktuje się lepiej by default.

Ogólnie zgodnie z powyższym, to masz przewalone pod tym względem. Nieraz kobiety mi się
  • Odpowiedz