Wpis z mikrobloga

Zacząłem dziś terapię w związku z moim #adhd i napomknąłem też na spotkaniu, że mam problemu z akceptacją swojego wyglądu i jestem często obrażany z powodu brzydoty, a nawet miałem z tego powodu problemy zawodowe. Terapeutka stwierdziła, że nad tym też popracujemy, jak się pogodzić z nieatrakcyjnością, bądź emocjonalnego radzenia sobie z takimi sytuacjami. Jestem w szoku, że nie było negacji.
#przegryw #przegrywpo30tce #blackpill
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 31
@michal1498 Ja 2014 roku byłem u psycholog, właśnie żeby pogodzić się z brzydkim ryjem. Wydawałem ostanie pieniądze, a ta mi kit próbowała wciskać, że to nie na znaczenia, kobiety inaczej patrzą, itp. Szybko zrezygnowałem.
  • Odpowiedz
  • 4
@paulina-maciazek Ale wypisujesz kocopoły. Na rozmowie kwalifikacyjnej, też mam się sobie podobać? To jest między innymi jedna z sytuacji, która mnie spotkała, gdzie zostałem poinformowany, że moja nieatrakcyjność jest przeszkodą i nie był to modeling. Nie wiesz, o czym piszesz i bredzisz.
  • Odpowiedz
@gnomol: Z doświadczenia, znaczna większość brzydkich osób nie dba o swój wygląd, a duża część atrakcyjnych osób o niego dba - istnieje spore prawdopodobieństwo, że możesz dużo poprawić w swoim wyglądzie xD
  • Odpowiedz
  • 4
@Kamero Następny stosujący gaslighting. Doświadczenie to masz, ale w przytkaniu kibla, bo napewno nie w realnym looksmaxingu. Większość brzydkich jest tak brzydka, że w niczym nie jest im ładnie. Oczywiście w sprzecznych urojeniach pseudoespertów, efekt zawsze jest piorunujący. Chyba, że chodzi ci o operacje plastyczne? Wiadomo nierobienie kosztowych, ryzykownych operacji plastycznych, w przypadku brzydkich osób, dla wielu to lenistwo i kolejny powód do krytyki brzydkich ludzi.
  • Odpowiedz