Wpis z mikrobloga

Nie uwierzycie co się stało. Barbara Butch, która wystąpiła w roli Jezusa w przedstawieniu kpiącym z katolików podczas ceremonii otwarcia igrzysk płacze, że stała się ofiarą wyśmiewania i przykrych komentarzy. No niesamowite. Powinna się cieszyć, że dostaje tylko niepochlebne komentarze na insta, bo gdyby chodziło o wyśmiewanie islamu już by nie miała głowy albo była poparzona na całym ciele od podpalenia żywcem.

#paryz2024 #bekazlewactwa #bekazgrubasow
WielkiNos - Nie uwierzycie co się stało. Barbara Butch, która wystąpiła w roli Jezusa...

źródło: temp_file3798909340717614706

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
Polacy to jednak chlew obsrany gównem, Hejtują po polsku jakąś babe która i tak nie rozumie cebulackiego pseudointelektualiści


@Kruk_ to nie są komentarze Polaków, nie widzisz tam "pokaż oryginalny tekst"? Ja je przetłumaczyłam, bo jest taka opcja. Dla ciebie widzę każdy powód jest dobry żeby nasrać tam, gdzie jesz. To obcokrajowcy hejtują.
  • Odpowiedz
@WielkiNos uwielbiam te marne tłumaczania komentarzy na j.polski. Za każdym razem jak to widzę to mam przed oczami post na FB/X stargetowany do rozentuzjazmowanych boomersow, bez znaczenia z której strony 😂 solidarnie nie znający angielskiego, opierający swoje wyobrażenie o świecie zachodnim na tym, co tam sobie akurat czy to lewa czy to prawa strona wybierze pod swoją narrację. Później krąży taki obrazek po polskim necie w imię walki ideologicznej XD

Nawet
BBananowy - @WielkiNos uwielbiam te marne tłumaczania komentarzy na j.polski. Za każd...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
Nawet w tym przykładzie każdy komentarz widoczny na obrazku zawiera błędy. I najciekawsze - treść oświadczenia jest po angielsku, tylko komentarze przetłumaczone. Bo nie daj Boże że kobitka powiedziała coś racjonalnego, to by nie pasowało do koncepcji.


@BBananowy bo komentarze można przetłumaczyć automatycznie w samym insta, a oświadczenie jest wrzucone w formie obrazka, czyli nie możesz zaznaczyć tekstu i żeby to wrzucić do tłumacza trzeba aplikacji wykrywających treść itd., więc więcej
  • Odpowiedz
@WielkiNos: wiecie co jest najbardziej #!$%@?? Jakbym to ja był na jej miejscu, to by sie nic nie stało zupełnie. Nie mam kont na instagramach i innym gównie więc nawet by mnie 'hejt' nie mogl dotknac. Wystarczy nie trzymać tego pustego łba cały dzień w telefonie i nagle sie okazuje, ze nikt ci nie życzy śmierci tak naprawde xD co za #!$%@? cywilizacja
  • Odpowiedz
@Loginconajmniej4znaki: Każdy ma jakiś pomysł na siebie i swoją sławe. Pudzian - mięśnie. Korwin mikke - kontrowersyjne wypowiedzi pod wplywem leków. Fagata - swiecenie dyferencjałem

Ta robi szum w okól swojej otyłości i prześladowan z tym zwiazanych . Szkoda tylko że nie bierze sprawy na powazniei bidula padnie na zawał niedługo.
  • Odpowiedz
Życzenia śmierci, pisanie o śmierdzącej, spasionej świni, paleniu, skwierczeniu, szlachtowaniu jak wieprza itd. To się zwyczajnie kwalifikuje do obserwacji psychiatrycznej. To nie ma nic wspólnego z kulturalną dyskusją.


@Babaloo: Za to wyśmiewanie najważniejszego wydarzenie dla chrześcijan ma wiele wspólnego z kulturą xD Kto wiatr sieje, zbiera burzę
  • Odpowiedz