Wpis z mikrobloga

Dlaczego prawacy są tak wściekli, skoro wrzucam ich telewizje dla wszystkich Polaków powiązaną z ich ulubionymi politykami.
Czy tu jest jakaś obraza?

Równie dobrze mogę wrzucić amerykańską liberalną telewizję TVN związaną ze standardami zachodnimi z Koalicją Obywatelską.

O co tyle szumu? XD

#kanalzero #stanowski #bekazkonfederacji #bekazpisu #neuropa #polityka #bekazprawakow
mustafas00 - Dlaczego prawacy są tak wściekli, skoro wrzucam ich telewizje dla wszyst...

źródło: CANAL_ZEBRO

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Równie dobrze mogę wrzucić amerykańską liberalną telewizję TVN związaną ze standardami zachodnimi z Koalicją Obywatelską.


@mustafas00: czekaj, czekaj... czy ty porownales TVN do Kanalu Zero?
Serio? xD

Jak chcesz dobrego porownania to wez TV Republika do TVN albo TVPo bo moze nie zauwazyles ale TVPis przeszedl transformacje i jest teraz czysta woda tylko, ze cos tam pomylili i
  • Odpowiedz
  • 41
@93michu93: program Mazurek i Stanowski najbardziej jest widoczny w swojej obiektywności i posty na kanale X (Twitterze) Stanowskiego. Pisowcy zamordziole. TV Republika to jest ściek, a Kanał Zero robi to samo w grzeczny sposób, ale to jest ten sam cel
  • Odpowiedz
  • 4
@93michu93: jaki ty niby obiektywny jesteś a siedzisz z prawicowymi zamordziolami na wykopie. nikt mnie nie wyjaśnił prawaczku. Dobra uciekaj na główną brandzlować się do waszych wrzutek
  • Odpowiedz
@mustafas00 ciekawe jak tam telefon zaufania dla żołnierzy. Przecież obiektywny pisior z pewnością nie wygasił tematu po wyborach. Obiektywny pisior przecież nie działałby i robił materiałów wyłącznie na ręke boga kaczyńskiego za kase z orlenu.
  • Odpowiedz
@93michu93: Kanał Zero i obiektywizm? Ten obiektywizm jaki zaprezentowali w rozmowie z ekologami? XD
A może w ilości materiałów Stana i Mazurkova o PO i PiS? Może policz ile materiałów dali o jednych a ile o drugich i o ilu aferach PiSu coś wspomnieli.
Najbardziej obiektywni XD
  • Odpowiedz
  • 2
@Mezomorfix: TVPIS to było coś w Polsce co można by spotkać na Białorusi, Rosji czy w jakimś dyktatorskin kraju w Afryce. Jeśli tego nie widziałeś i porownujesz co to jest teraz to niedtety jesteś zaślepionym fanatykiem.
  • Odpowiedz
TVPIS to było coś w Polsce co można by spotkać na Białorusi, Rosji czy w jakimś dyktatorskin kraju w Afryce. Jeśli tego nie widziałeś i porownujesz co to jest teraz to niedtety jesteś zaślepionym fanatykiem.


@mustafas00: tsooo? Przecież twoje tvpis to było lustrzane odbicie tvn24 xddd

Idąc twoim tokiem rozumowania to TVN to też jest białoruska telewizja.
  • Odpowiedz
  • 0
@Matpiotr:

co ech? To że jesteś zaślepiony lewacką ideologią, to nie znaczy że każdy jest za tym i to popiera.

Wyobraź sobie że taki obraz nie do każdego trafia


ale kto jest czym zaślepiony?. Przecież ja mam w dupie to zdjęcie powyżej, nigdy tego nie oglądałem tego nie utożsamiam się z
  • Odpowiedz