Wpis z mikrobloga

Będąc dzisiaj na rowerze uświadomiłam sobie, że jakbym chciała szukać chłopa na portalu wykop.pl to momentalny game over xD już tłumaczę:

- przede wszystkim - jestem kobietą,
- mam dużo tatuaży,
- miałam psa marki amstaff / pitbull,
- bardzo dużo jeżdże na rowerze

serio, wszystko co ma bardzo negatywny trend / wydźwięk tutaj - pozamiatane xDDD

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow
  • 158
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@brazowooka_eS

Gdybym miał stosować się do rad wykopków, aktualnie siedziałbym w domu po masturbacji z paczką zużytych chusteczek wrzuconych za łóżko, prosił mamę o 20 zł na kubełekw kfc dla jednej osoby, wymyślił sobie chorobę psychiczną i marzył o pracy w IT bo wiadomo że tam 15k płacą
  • Odpowiedz
, a przecież wina leży tylko i wyłącznie po stronie właściciela


@brazowooka_eS: niby tak ale takiego goldena czy labladora ciezej spierdzielić by był agresywny wobec ludzi i zwierząt. Wyobrażasz sobie jakiegoś dresa czy innego trepa z labladorem? Przeciez go to dog to amstaff i pitbull. Nie ma co się oszukiwać
  • Odpowiedz
nie no, bardzo lubię psiaki tylko problem jest z wlaścicielami i tym, że kompletnie niestety nie ogarniają posiadania zwierzaka - a to nie jest moim zdaniem jakieś skomplikowane i wymagające ¯\(ツ)/¯


@brazowooka_eS: Twierdzisz, że zajmowanie się Amstaffem / Pitbullem nie jest skomplikowane i wymagające? xD Chciałbym zobaczyć ile czasu dziennie poświęcałaś na tresowanie i w jaki sposób xDD Przecież to jak dodatkowy etat... O kaganiec nawet nie zapytam. Miał twój
  • Odpowiedz
- bardzo dużo jeżdże na rowerze


@brazowooka_eS: o ile (jeśli jest) korzystasz z drogi-dla-rowerów (i nie wymyślasz "ale nie po tej stronie drogi, co mi pasuje, nie w tą stronę, i są zjazdy na posesje, więc jest niewygodnie") - to w niczym jazda na rowerze nie przeszkadza. Wręcz lepiej - bardziej ekonomicznie będzie ci dojeżdżać do potencjalnego chłopa ;)
  • Odpowiedz
serio, wszystko co ma bardzo negatywny trend / wydźwięk tutaj


@brazowooka_eS: Nie brałabym tego tak śmiertelnie poważnie. Wykop to duża społeczność, nie można tak dużej grupie przypisać tych samych poglądów ;) A z doświadczenia wiem, że przebywa tu sporo inteligentnych, mądrych, ciepłych, zabawnych i przede wszystkim empatycznych mężczyzn :)
  • Odpowiedz
@brazowooka_eS: jak wchodzisz na wykop i nie czujesz sie jak gowno po 10 minutach to znaczy ze cos robisz zle.
Zawsze jak mam zamiar wejsc na glowna to sie zastanawiam do jakiej grupy spolecznej sie dzisiaj d--------i spolecznosc wykopu.
Nieposkromiony komples wyzszosci uzytkownikow + brak tematycznej separacji tresci(wbrew pozorom to nie banki informacyjne tworza agresje tylko ich brak) sprawiaja, ze jest to jedno z toksyczniejszych miejsc w (ogolnodostepnym) internecie. Juz
  • Odpowiedz