Wpis z mikrobloga

@Maxior99: co to za aplikacja?
Ale laski normalnie spermiarzy i hindusów nie traktują xd to lekko podbija ego imo
Bardziej Ci adoratorzy pytający o spotkanie już 4 raz a laska odpowiadającą nie wiem xD
  • Odpowiedz
ma gdzieś ale jej ego jest pompowane


@Maxior99: niekoniecznie. Sam będąc 19 letnim gejem w centrum wielkiego miasta byłem non stop nagabywany przez spermiarzy. Fakt jest taki, że było mi autentycznie źle ze sobą, skoro ktoś ich pokroju choćby pomyślał, że ma u mnie szanse wylatując tego typu tekstem. Byłem jawnie pogardliwy i zły na to, że nie jestem wystarczająco onieśmielający i wtedy zrozumiałem, że zaliczam się do przeciętnych z
  • Odpowiedz
  • 4
@Maxior99 Spermiarze byli od zawsze, a wiele osób, które pisze o zepsutym rynku , jest tak naprawdę brzydka i nawet w 2000 roku, niczego by nie ugrali.
  • Odpowiedz
  • 8
@Maxior99 Czyli nie jesteś brzydki. W 2015 to dostałem z tysiąc odrzuceń z powodu swojej brzydoty. Teraz jesteś starszy o 6 lat, w twoim przypadku to aegepill.
  • Odpowiedz
  • 3
@Maxior99 W 2000 roku byłem nie w typie dla praktycznie każdej kobiety, w 2010 roku byłem praktycznie nie w typie dla każdej kobiety i 2015 w zasadzie to samo.
  • Odpowiedz
  • 3
@Maxior99 Było! Na takiej sympatii nie miałem nawet jednej odpowiedzi na wiadomość, czy oczko, nigdy nic mi się nie udało. Raz udało mi się ugrać spotkanie na fotce i 2016 na Badoo i ta kobieta jest teraz moją żoną.
Młodym to zawsze się wydaje, że oni mają najgorzej oraz lubią idealizować przeszłość.
Przynajmniej od 2000 roku, jak facet był poniżej 4/10, to nie miał powodzenia, a randka graniczyła z cudem.
Problem
  • Odpowiedz
  • 0
@gnomol: chłopie przecież Ci mówię, że w latach 2016-2018 działałem na apkach i żadnych problemów z znalezieniem dziewczyny nie miałem, a wrecz przeciwnie było za dużo opcji
  • Odpowiedz
@Maxior99: Nie, raczej wywołuje wstręt xD poza tym wiele lasek obawia się takich wiadomości bo nie wiadomo czy to nie jest jakiś creep, nie będzie jej stalkował, itd.
  • Odpowiedz