Wpis z mikrobloga

Ja p------ę, ale bezczelność.

1. Spamuj wyciętym kadrem z ceremonii otwarcia, pomiń niebieskiego Bachusa, wmawiaj wszystkim, że to nabijanie się z "Ostatniej Wieczerzy" (a nie obraz "Uczta Bogów"), a więc obrażanie kościoła katolickiego i uczuć religijnych.

2. Udawaj, że piosenka powszechnie uznawana za hymn pacyfizmu "Imagine" to pochwała dla reżimów komunistycznych.

3. Bredź coś o tym, że w takich chwilach potrzebne jest pojednanie, a organizatorzy imprezy urządzili prowokacyjny happening.

Wam k---a wszystko nie pasuje! Gdyby to było coś innego to byście się przyczepili do czegoś innego albo byście sobie wymyślili. Za każdym razem polityczne śmiecie próbujecie grać kartą "pojednania", gdzie "pojednanie" oznacza robienie tylko tego co Wam się podoba i co jest dla Was korzystne.

#bekazlewactwa #lewackalogika #babiarz #lewactwo #4konserwy #paryz2024 #igrzyskaolimpijskie #sport #polska #bekazpodludzi #neuropa #jesuisbabiage #nojusticenopeace #bekazprawakow #bekazkonfederacji #tvpis #bekazpisu #polityka #francja #olimpiada
kishibashi - Ja p------ę, ale bezczelność.

1. Spamuj wyciętym kadrem z ceremonii otw...

źródło: vikopru

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Bestia_z_Jellystone: utwory są interpretowane w różny sposób, a ten konkretny nie został hymnem ZSRR tylko jest powszechnie interpretowany jako pacyfistyczny.

Lennon powiedział, że to manifest komunistyczny, ale zaznaczając, że nie jest komunistą. Problem w tym, że czym innym jest komunizm, a czym innym są reżimy komunistyczne. Napisałem już wcześniej, więc tylko wkleję:

Lenon może i powiedział, że to manifest komunistyczny, tylko:

1. Zaznaczył przy tym, że nie jest komunistą. Nie
  • Odpowiedz
  • 1
@Bestia_z_Jellystone: xdd ale ty po podstawówce jesteś dziecko czy po zawodówce? Widziałeś kiedyś słownik? Wiesz, że jedno słowo ma kilka znaczeń? I komunizm można identyfikować jako ustrój totalitarny i jako ideę o "braku narodowości i religii", jak w tej piosence. Lennon to artysta a nie doktor nauk politycznych, wyśpiewał swoją idealistyczną wizję świata, a Ty do teraz masz biegunkę.

Czy Lennon w swoim utworze śpiewa o Stalinie czy o pokoju?
  • Odpowiedz