Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wczoraj robiłem u siebie na chacie imprezę i nieco zachlałem.

Tl:dl: Zerzygałem się do bidetu zamiast do muszli, w razie gdyby ktoś chciał skorzystać z toalety bo chciałem być dobrym gospodarzem na imprezie.

Poszedłem się odlać i tak mnie siekło, że wiedziałem że pora iść spać. Instynkt zawsze nakazuje mi jeszcze się zerzygać dla lepszego snu. No to klękam nad muszlą i zbieram się na odwagę żeby włożyć sobie paluchy w gardło. Chwilę to trwało i wtedy weszła złota myśl dnia.

Otóż co jeśli ktoś będzie zaraz chciał skorzystać z toalety XDDDD? Trochę już tu siedzę, co prawda łazienki mam dwie, ale jak ktoś będzie chciał skorzystać akurat z tej? Chciałem być dobrym gospodarzem, ale też chciałem nieco zrzucić z żołądka przed spaniem, więc postanowiłem się przesunąć nad bidet i tam dopelniłem dzieła zniszczenia. Po chwili do kibla wszedł kumpel który pomógł mi zebrać się do wyra. Nie załatwił się przy mnie, chyba nie zrozumiał o co chodziło w rzyganiu do bidetu, a nie muszli XDDDD. Ja w sumie zdałem sobie sprawę z tego pomysłu dopiero dzisiaj XDDDD

#imprezy #impreza #alkoholizm #gownowpis #heheszki #czujedobrzeczlowiek choć w sumie nie bardzo, ale chciałem dobrze.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@mirko_anonim: JA NIE MOGĘ ALE JAJA gościu się #!$%@?ł i zrzygał!!! Hahahahah!!! Wymiocinyyyyy, treść żołądkowa mu wyleciała ryjem i nosem DO BIDETU i on się tam zrzygał bo był tak n-a-p-i-e-r-d-o-l-o-n-y!!!!!! To jest EPICKA HISTORIA warta opowiadania na kazdym spotkaniu towarzyskim do końca życia!!!!!!!11111
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ale degrengolada, większa "beka" to byłaby chyba tylko jakbyś się zrzygał na jakąś laskę co sobie na kanapie siedziała i cały wieczór 2 słowa powiedziała
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Poprawiłeś mi poranek przypominając jak za małolata na wyjeździe do Hiszpanii kolega zarzygał bidet po sangrii, włączył wodę żeby się spłukało i poszedł spać, w konsekwencji zalewając wodą pół hotelu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz