Wpis z mikrobloga

ya pyerdole... to już lepiej kupić sobie prawilnego Orienta lub Seiko niż wydawać kasę na #!$%@? znanych zegarków dla bananowych dzbanów ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Nudel1306 te #!$%@? wyglądają identycznie i jak ktoś chce mieć taką, wręcz można powiedzieć wieś markę jak Rolex, to lepiej kupić #!$%@?. Aczkolwiek nie popieram bo jak masz tego typu zegarek to w sumie wstyd i chyba rzeczywiście lepiej kupić coś normalnego.
  • Odpowiedz
@NowyStaryMirek #!$%@? zakładam na rejs morski i nie obchodzi mnie że sie poobija - rolkowcy trzymają swoje rolki w pudełkach bo ich nie stać na wymiane stłuczonej szybki - interes jak #!$%@? wysrać 100k na zegarek który strach założyć że sie obije.

#!$%@? moge co tydzień nosić inną i kupić ich wiadro - ludzie myślą że każdy na ulicy to zegarmistrz i bedzie #!$%@? badał pod mikroskopem oryginalność xDˣᴰ

- oryginał
  • Odpowiedz
@kamil-tumuletz myślenie typowego golodupca, że każdy kto ma drogi zegarek nosi go żeby komuś zaimponować. Przyjmijcie jeden z drugim cymbały, że nie każdy reprezentuje wasz tok myślenia i ludziom którzy odnieśli sukces koło siura lata czy imponuje jakiemuś wypierdkowi z wykopu.
  • Odpowiedz
@CzeCzes dlatego sranie sie o to że ktoś woli #!$%@? to zwykły kwik kogoś kto spuścił 100k w kiblu na to co każdy frajer może mieć ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

W przypadku rolka czy masz oryginał czy podróbke to i tak nikt oprócz zegarmistrza nie uwierzy w oryginał ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kamil-tumuletz ale kto się sra o to, że ktoś nosi podróby? Na razie to Ty się srasz do tych, którzy śmieli swoje zarobione pieniądze przeznaczyć na to co im się podoba. Nie czaisz tylko tego, że to ci którzy kupują podróbki mają największe ciśnienie na pokazanie się przed innymi i szpanowanie czymś na co ich nie stać.
  • Odpowiedz
@CzeCzes a skąd takie przekonanie ze ci co kupuja podroby mają ciśnienie? Wyjaśniłem wyżej że podróby da sie nosić a oryginały są do trzymania w pudełku w domu.

Nosisz na codzień rolka za 100k? Wątpię
  • Odpowiedz
@kamil-tumuletz udajesz czy ty tak na serio? To jaki mechanizm kieruje kimś kogo nie stać na oryginał ale kupuje podróbkę? Bo gadanie, że drogi zegarek jest do trzymania w pudełku jest śmieszne. Osobiście nie znam nikogo do kto posiada Rolexa, AP czy PP i trzyma go w sejfie a nosi podróbę. A i o mój nadgarstek się nie martw, ma się dobrze.
  • Odpowiedz
@CzeCzes również nigdy nie słyszałem o sytuacji by ktoś chodził w kopii a trzymał oryginał w sejfie, skąd się wziął ten dziwny mit, chyba ci których po prostu stać tylko na kopie w ten sposób sobie usprawiedliwiają noszenie podróby.

Ludzie albo je noszą albo trzymają zafoliowane (o ile AD nie zdjął im folii) jako inwestycję.
  • Odpowiedz
@kamil-tumuletz: To tylko rzecz… po co kupować coś z czego nie można się cieszyć. Może gdyby był za bańkę i jakiś rzadki, to trzymał bym na specjalne okazje. Każdy z moich zegarków jest gdzieś porysowany, może przy serwisie odzyskają swój dawny blask. Choc i polerować nie powinno się za często bo tracą swój kształt.
chwil0wyl0gin - @kamil-tumuletz: To tylko rzecz… po co kupować coś z czego nie można ...

źródło: IMG_0194

Pobierz
  • Odpowiedz