Wpis z mikrobloga

Od dość długiego czasu czuję, że cofam się w rozwoju przez regularne śledzenie polityki, ale nigdy to uczucie nie było tak głębokie jak dzisiaj przy tej sprawie „ukraińskiej asystentki”. Najgorsze jest to, że już się chyba od tego syfu uzależniłem.

Swoją drogą niesamowite jest to, że niektórzy dość sensowni ludzie, z tytułami naukowymi, pod nazwiskiem, bardziej lub mniej poważnie podchwytują ten temat. Oni są w jeszcze gorszym położeniu niż ja, bo totalnie zbzikowali.

Codzienne śledzenie polityki jest tak głupie, tak odmóżdżające, jest taką stratą czasu… muszę sobie znaleźć jakieś nowe zajęcie, żeby tylko nie poświęcać na to jakiegokolwiek czasu xD

#polityka #4konserwy #neuropa #bekazpisu #sejm
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gours: Czasami sam się zastanawiam po co tak często oglądam politykę. Przecież i tak praktycznie na nic nie mam wpływu a tylko się wkur.wiam.
  • Odpowiedz
  • 0
@Imperator_Wladek: no przecież napisałem, że jestem uzależniony od tego gówna xD spędzam przy tym pewnie z 2h dziennie, stąd napisałem, że muszę te 1-2h dziennie zagospodarować w inny sposób
  • Odpowiedz
@Gours: pisałeś tylko o śledzeniu polityki, a ja zwróciłem jeszcze uwagę, że jeszcze o niej piszesz ( ͡ ͜ʖ ͡)
A z doświadczenia wiem, że to jest jeszcze większa strata czasu niż jej śledzenie.

Z ciekawości sprawdziłem u siebie, który rok miałem na 33 stronie #polityka. Był to 2021 i pewnie tylko doszedłem do tej strony, bo mi moderacja do wpisów z
  • Odpowiedz
  • 0
@Imperator_Wladek: akurat śledzenie polityki i pisanie o niej jest u mnie ściśle powiązane ze sobą.

@Anon_daru Prawda… a na początku wydawało się niewinnie… teraz mam plan, żeby chociaż jakimiś serialami zabić ten czas przeznaczony na politykę xD Dochodzę do wniosku, że nawet to byłoby lepsze niż polityka…
  • Odpowiedz
Od dość długiego czasu czuję, że cofam się w rozwoju przez regularne śledzenie polityki, ale nigdy to uczucie nie było tak głębokie jak dzisiaj przy tej sprawie „ukraińskiej asystentki”. Najgorsze jest to, że już się chyba od tego syfu uzależniłem.


@Gours: Otóż polski dyskurs polityczny i patostreamy mają wiele wspólnego. Równie #!$%@? poziom publiki i uczestników. Szkoda nerw na to, ja się już pogodziłem, że żyjemy w kraju, w którym
  • Odpowiedz