Wpis z mikrobloga

spece od #wesele oraz #imprezy - szukam wytwornicy dymu, typowo pod sale na pierwszy taniec. czy te tanie wytwornice na płyn z allegro dadzą radę czy raczej szkoda na to kasy i lepiej wytwornice na suchy lód? wiecie- tak żeby efekt był gęstego dymu unoszącego się nad podłogą, i czy na jeden raz warto w ogóle kupować czy nie lepiej wynająć kogoś (choć ceny chore)
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@torian15: Nie ma większego cringu niż sztuczna mgła przy pierwszym tańcu ( ͡ ͜ʖ ͡) ale co ja tam wiem, zamiast robić wesele dla 150 ciotek i wujków, zrobiłem kolację na 15 osób i zaoszczędziłem 50 -100 k zł
  • Odpowiedz
@moniuszki: Ale może moja odpowiedź, która jest nie na temat ( ͡ ͜ʖ ͡) odwiedzie Opa od popełnienia tego błędu jakim jest sponsorowanie pijackiej libacji rodzinie i znajomym ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@telemach20: brzmisz jakby cię d--a paliła że kogoś stać na to co chce a Ty teraz na siłę starasz się przekonać samego siebie że lepiej zrobiłeś ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@torian15: jestem didżejem weselnym i mam taką usługę dla swoich par. Ciężki dym jeśli chodzi o efekt, to hierarchia jest taka: suchy lód > co2 > ultradźwięki > brak ciężkiego dymu > maszyny z allegro ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie raz i nie dwa miałem parę młodą, która wzięła ciężki dym od kogoś innego, bo był połowę tańszy, a potem kończy się to tak, że mieli
  • Odpowiedz
@torian15: Nie ma większego cringu niż sztuczna mgła przy pierwszym tańcu ( ͡ ͜ʖ ͡) ale co ja tam wiem, zamiast robić wesele dla 150 ciotek i wujków, zrobiłem kolację na 15 osób i zaoszczędziłem 50 -100 k zł


@telemach20: brawo, ja robię wesele za 40k,a końcowo pewnie wydam tyle samo jak nie mniej jak na kolację dla 14 osób. Kwestia wyboru. A
  • Odpowiedz