Wpis z mikrobloga

dwiedzić/zostać odwiedzonym przez partnera w szpitalu czy przepisać/mieć przepisany spadek i tutaj już go trochę otzreźwi.


@josedra52: zawsze mnie bawia te kretynizmy, spadek mozesz zapisac na kogokolwiek, tak samo uprawinienia do wynikow czy odwiedzin tez mozesz dac komukolwiek, ludzie klepia te farmazony jakby do szpitala w odwiedziny wpuszczali tylko rodzine rotfl.
  • Odpowiedz
  • 4
krótko o tolerancyjnych Polakach


@PiccoloColo no takie rzeczy są przykre, ale jak parady roznegliżowanych transiszczy opowiadających o tym jak w łóżku lubią zakładać maskę psa, bo mają puppy kink mają w tym pomóc? Jeszcze bardziej nasilają tylko niechęć do osób o innej orientacji.
  • Odpowiedz
  • 3
o jest i gej kolaborant, jeszcze niech doda że głosuje na konfederację to będzie bingo


@b4kus a co by w tym było dziwnego? Większość wyborców konfy popiera związki partnerskie.
  • Odpowiedz
@Hrjk: Rodzice przekazują majątek swoim dzieciom bez podatku - prawo. Przekazujesz swój majątek obcej osobie i ona płaci podatek - dyskryminacja?
Brak prawa to nie dyskryminacja.
  • Odpowiedz
@WielkiNos To było lustrzane odbicie twojego komentarza. Co roku w Polsce jest chyba z kilkadziesiąt parad, a jak 1 na kilkadziesiąt ktoś wyskoczy z cipkomaryją, to literalnie każda parada jest zła i ach ci dewianci. Polskie parady trzymają poziom. Skoro poszczególne bardzo rzadkie przypadki mają rzutować na całość, to jak to się ma mieć do innych srodowisk? Nie proś, żebym wymieniał, bo rychło się domyślisz i osobiście nie są to dla
  • Odpowiedz
@Hrjk: Czy jako mężczyzna mam prawo do histerektomii. Dziękuję.

Edit:
Czy mogę iść na emeryturę w wieku 60 lat. Czy mogę iść na urlop macierzyński w pełnym wymiarze? Czy mogę nosić mniej w pracy? Czy mam mniejsze wymagania do służb mundurowych?
  • Odpowiedz
@Hrjk: Nie są i nigdy nie będą. Politycy , Majtczaki, policjanci,lekarze,celebryci etc. Jasne że powinni być wszyscy równi ale niestety to tak nie działa
  • Odpowiedz
po co ta agresja? Ja osobiście lubię gejów. My tu tylko dywagujemy o tym, że parady nie służą ich wizerunkowi.


@WielkiNos: Rozumiem że jesteś konsekwentny i uważasz że marsz niepodległości szkodzi wizerunkowi patriotów (prawdziwych) a protesty rolników czy przewoźników analogicznie szkodzą wizerunkowi innych rolników czy przewoźników nie popierających strajkujących .
  • Odpowiedz
@z-a-k

@PiccoloColo: hardy? hardy to moglbym byc jakbysmy sie ustawili gdzies, a w necie to szkoda mi czasu na pajacow jak ty.


Oooo jaki symptomatyczny przykład kompleksu maluczkiego facecika xD
Powie, że na żywo TO BY POKAZAŁ, ale nie pokaże, bo jest w internecie, ale musiał zaznaczyć też w internecie, co to nie on xDDD
  • Odpowiedz
  • 6
@WielkiNos: Rozumiem że jesteś konsekwentna i uważasz że marsz niepodległości szkodzi wizerunkowi patriotów (prawdziwych)


@patykiem_pisane jeśli są agresywni i zachowują się jak bydło to owszem. Tak samo ubolewam nad tym, że mi jako kobiecie szkodzą wizerunkowo drące mordę pod sejmem agatki aborcjonistki.
  • Odpowiedz