Wpis z mikrobloga

najlepiej wyśmiać "tego kolegę". Mam takich 3 i faktycznie tak jest

@vartan: Jestem w stanie uwierzyć, że są takie osoby. Osobiście jako osoba homoseksualna usłyszałem coś takiego tylko raz i to od biseksualnej osoby, którą te sprawy w oczywisty sposób w mniejszy sposób dotyczą. Problem polega na tym, że na koniec każdy chciałby żyć w kraju, gdzie nie ma homofobii, jest równość małżeńska i można założyć normalną rodzinę bez względu
  • Odpowiedz
@WielkiNos: dokładnie. Tym się różni gej od zboczeńca nazywanego częścią od roweru mającą kontakt z podeszwą buta. Szkoda że niestety najgłośniejsi są ci drudzy
  • Odpowiedz
@WielkiNos Historia stara jak świat. Byli też murzyni, co to sprzeciwiali się zniesieniu niewolnictwa albo Polacy, którzy woleli być pod butem zaborcy. Można poniżać się na przeróżne sposoby, żeby zasłużyć sobie na ochłap akceptacji. Brak prawa to właśnie jest dyskryminacja, niby co innego miałoby nią być? Co do prześladowania – może nie jest ono systematyczne, ale przemoc jest.

Marzec 2021 Warszawa
Mężczyzna dźgnięty nożem, bo szedł za rękę z drugim mężczyzną
https://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,26861066,homofobiczny-atak-w-warszawie-napastnik-zaatakowal-nozem-szuka.html
  • Odpowiedz
@kishibashi

Jestem przekonany, że na ulicy nic złego by homoseksualiście nie zrobili, ani nie powiedzieli, tylko by krzywo patrzyli


Twoje przekonania nie mają tu nic do rzeczy, bo nie odzwierciedlają rzeczywistości.
  • Odpowiedz
@europa

@WielkiNos: dokładnie. Tym się różni gej od zboczeńca nazywanego częścią od roweru mającą kontakt z podeszwą buta. Szkoda że niestety najgłośniejsi są ci drudzy


Doktor habilitowany potwierdził, można zamknąć temat. Czemu są głośniejsi? Bo jest ich na oko milion razy więcej???
Waldemar Krysiak to jedyny prawilny przykład geja, mam rację?
  • Odpowiedz
o, to ten słynny kolega gej przeciwny marszom


@drobne_na_taryfe: nie no na pewno nie ma takich, tak samo jak kobiet które się nie zgadzają z feministkami ;)
wiadomo że geje, kobiety czy nawet wykopki to zwykły monolit z dokładnie takimi samymi poglądami :D
  • Odpowiedz
@Hrjk no i są równi, ja też nie mogę się ożenić z innym facetem ( ͡º ͜ʖ͡º) małżeństwo to przywileje jakby nie patrzeć i państwo wspiera rodziny, bo ma z tego kolejnych obywateli

@WielkiNos tak, brak prawa to dyskryminacja. Wszyscy wobec prawa powinni być równi
  • Odpowiedz
tak, brak prawa to dyskryminacja. Wszyscy wobec prawa powinni być równi


@Hrjk: czyli zabraniając prawnie istnienia organizacji LGBT oraz przebierania się za babę mieli byśmy prawo które już by nie dyskryminowało środowisko LPG.
Ciekawe...
  • Odpowiedz