Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Serwus
Jutro idę powiedzieć koleżance, że mi się podoba i że chcę z nią wyskoczyć na kawe i ciastko xD
W końcu nieśmiały chłop idzie w odważnym kierunku. Mam jedynie nadzieję, że się nie wycofam w ostatniej chwili, po prostu muszę to zrobić.

Jeśli kogoś to interesuje to jutro dam znać czy się udało.

#przegryw #zwiazki #podrywajzwykopem



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: zaproś ją ale nie rób żadnych deklaracji jak ostatni nudziarz.

Niech się zastanawia czy to randka czy nie.

Komplementy to możesz dawać jak już będziesz ją rozbierał na swoim łóżku.
  • Odpowiedz
  • 13
@mirko_anonim: Z tym podobaniem się nie przesadzaj. Wgl nie tłumacz się, bo wyjdziesz na takiego #!$%@? co prosi i błaga o możliwość spędzenia czasu. Sam tak robiłem to wiem ¯\(ツ)/¯

Normalnie powiedz, "hej pójdziemy jutro na kawę i ciastko" ewentualnie najpierw się zapytaj czy ma jakieś plany na wikend a jak nie to mów "to choć ze mną na kawę".

Jak się będzie dopytywać dlaczego chcesz z nią iść to dopiero wtedy, "bo jesteś ładną dziewczyną". Tylko jej nie opisuj co w niej jest ładnego bo za chwilę strzeli focha. I też nie tłumacz się, krótko i na temat. Bez żadnego "w sensie bo
  • Odpowiedz
Jutro idę powiedzieć koleżance, że mi się podoba i że chcę z nią wyskoczyć na kawe i ciastko xD


@mirko_anonim: jeżeli powiesz od razu że Ci się podoba to nic z tego nie będzie. na kawę i ciasto możesz zaprosić ale nie wystrzelaj wszystkich swoich kart od razu bo dla niej to nie będzie atrakcyjne tylko nudne
  • Odpowiedz
a co w tym dziwnego, skoro on zaprasza?


@lubiejescfrytki: Randka to nie 'zaproszenie' tylko propozycja by robić coś razem.

Zaproszenie to jest kiedy zapraszasz ludzi na imprezę imieninową. I wtedy piszesz używając słowa 'zapraszam'.

Kiedy idziesz z koleżankami do kina to osoba która dała pomysł płaci za pozostałe? Nie.
  • Odpowiedz
@revente: Relatywizujesz i podajesz argumenty z dupy, a później się dziwicie, że dziewczyny wolą być same, niż ze skąpcem, trutniem, który będzie im wszystko wypominał i robił fikoły, żeby tylko nie wydać 20 złotych na kobietę, prześmieszne. Randka to nie jest spotkanie ze znajomymi chłopie. Z drugiej strony może dobrze, że od razu pokazujesz kim jesteś, to przynajmniej kobieta wie, że nie ma sensu więcej się z tobą spotykać, bo
  • Odpowiedz
Trzeba oddzielać ziarno od plew.


@lubiejescfrytki: dokładnie, dlatego na dzień dobry należy #!$%@?ć laski które w chłopie widzą tylko portfel

a później się dziwicie, że dziewczyny wolą być same, niż ze skąpcem, trutniem, który będzie im wszystko wypominał i robił fikoły, żeby tylko nie wydać 20 złotych na kobietę,
  • Odpowiedz