Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Serwus
Jutro idę powiedzieć koleżance, że mi się podoba i że chcę z nią wyskoczyć na kawe i ciastko xD
W końcu nieśmiały chłop idzie w odważnym kierunku. Mam jedynie nadzieję, że się nie wycofam w ostatniej chwili, po prostu muszę to zrobić.

Jeśli kogoś to interesuje to jutro dam znać czy się udało.

#przegryw #zwiazki #podrywajzwykopem



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bardzo dobrze radzę sobie z kobietami. A one lubią mnie bardziej niż ja lubię je.


@revente: Gdzie takie głupie gąski są? Koledzy z #przegryw chcą wiedzieć. Kobiety w tym kraju są tak bardzo naiwne, że gotowe wszystko za faceta zrobić, one pewnie nie żałują na kawę dla ciebie. Nie bez powodu nadal słyszy się o oszukanych na "amerykańskiego żołnierza" itp. Polki mają zerowe poczucie własnej wartości i takie
  • Odpowiedz
Nie bez powodu nadal słyszy się o oszukanych na "amerykańskiego żołnierza" itp. Polki mają zerowe poczucie własnej wartości i takie cześki narcyzy jak ty, które dają z siebie okrągłe 0


@lubiejescfrytki: ja #!$%@?ę xD znowu robisz jakieś projekcje a gówno o mnie wiesz xD.

Jedynym narcyzem jesteś tutaj ty.

Myślisz że jak masz pipkę to wszystko ci się należy.
  • Odpowiedz
@revente: Oj, dupka cię zapiekła, czyli trafiłam w sedno. Idź się zajmuj tymi swoimi naiwniaczkami bez godności, które rzekomo ciebie lubią bardziej niż ty je (choć podejrzewam, że nie istnieją). Nie zapomnij poprosić, żeby wzięły dla ciebie kredyt na przyszłe życie w pałacu xd.
  • Odpowiedz
@lubiejescfrytki:

Idź się zajmuj tymi swoimi naiwniaczkami bez godności, które rzekomo ciebie lubią bardziej niż ty je (choć podejrzewam, że nie istnieją). Nie zapomnij poprosić, żeby wzięły dla ciebie kredyt na przyszłe życie w pałacu xd.


Znowu wymyślasz z dupy
  • Odpowiedz
Jak będzie miała czas to powie... Chyba xDDD


@mirko_anonim no sorry ale to najlepszy sposób żeby to spieprzyć. Skoro powiedziała to co powiedziała to musisz działać. Chyba nie sądzisz że teraz sama będzie łazić za tobą?
  • Odpowiedz
@miko24: a to ja trafiłem na taką strategię, że laska sama zagaduje o wyjście a potem zbywa xD
Laska Opa zbyła bo nie miała na szybko żadnej odpowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) to jest odpowiedź typu kiedyś się zgadamy
  • Odpowiedz