Wpis z mikrobloga

Rafał Brzoska: Wyposażymy ludzi w b--ń i nauczymy strzelać

Wyobraźmy sobie, że teraz w 80 różnych miejscach w kraju ujawniają się nagle „zielone ludziki”, jak na Krymie w 2014 r. Obawiam się, że jesteśmy kompletnie na to nieprzygotowani prawnie ani logistycznie. Polski biznes może w tym pomóc – wyszkolić i uzbroić dziesiątki tysięcy chętnych pracowników w zamian za ulgi podatkowe – tłumaczy Rafał Brzoska, twórca InPost


Panie Brzoska, aleś mi Pan teraz zaimponował. Takich prywaciarzy nam trzeba w Polsce.

#polityka #ukraina #wojna #biznes #chad #inpost
Kopyto96 - >Rafał Brzoska: Wyposażymy ludzi w b--ń i nauczymy strzelać
Wyobraźmy sobi...

źródło: 047502_r0_620

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kopyto96: Łysy prywaciarz zakładający prywatne grupy wojskowe? Gdzieś już o tym słyszałem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale baza. Jak inpost zacznie wyposażać kurierów w b--ń automatyczną, to sam się zapiszę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PfefferWerfer: Mamy do wyboru polityków i takich "magnatów". W czasie, kiedy powinniśmy tłuc jedną fabrykę amunicji za drugą i budować schrony, przy a przy okazji szkolić ludzi 20-40 lat w ogarnianiu produkcji wojskowej, nasi "politycy" kłócą się o aborcję (xD).

Więc proszę mi się nie dziwić, że nie odnoszę się negatywnie do jakiegokolwiek pomysłu proobronnego, choćby jego autorem był najbardziej chciwy turbojanusz.
  • Odpowiedz
@Kalifornix: Ludzie 20-40 lat to mają już opracowany plan ucieczki z kraju na wypadek wojny, Polska może obiecywać złote góry i projekty obronnościowe a w lutym 2022 po wybuchu wojny 10% naszego etatowego wojska poszło nagle na L4 i emerytury bo się zesrali ze strachu. W obliczu wojny upatruj się raczej powtórki ze scenariusza ukraińskiego 2014 (niedowierzanie, popłoch, poddawanie się nieprzygotowanych garnizonów) niż ukraińskiego 2022 (ostrzelane wojsko w pełnej gotowości,
  • Odpowiedz
powinniśmy tłuc jedną fabrykę amunicji za drugą i budować schrony,.. , nasi "politycy" kłócą się o aborcję (xD).


@Kalifornix: sęk w tym że żeby wszyscy mieli wysokie morale i chcieli bronić kraju, byloby milo gdyby np kobiety czuly sie tu bezpiecznie i chcialy zakladac rodziny, i zeby nie bylo jak w chinach ze facet bez mieszkania nie ma szans na ożenek.
  • Odpowiedz
@WrzeCiOna:

sęk w tym że żeby wszyscy mieli wysokie morale i chcieli bronić kraju

Może czas na równouprawnienie w takim razie? Np. w obowiązkach wojskowych i równości praw emerytalnych? A może czas na to, żeby kraj przestał być z dykty? Aborcja? Proszę bardzo! Jestem za dla pań i dla panów, ale tylko pod warunkiem, że dla obu naraz. Dla obu, albo dla żadnego.

byloby milo gdyby np kobiety czuly sie
  • Odpowiedz