Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Piszę sobie ze 4 dni z taką raczej spoko dziewczyną i chciałbym ją zaprosić na jakiś spacer, kawę, ale nie podoba mi się czasami trochę jej zachowanie. Sytuacja wygląda tak, że wczoraj późnym wieczorem wyświetliła moją wiadomość i odpisała dopiero dziś po południu w stylu "przepraszam, byłam wczoraj zmęczona i usnęłam, a dziś w pracy nie mogłam korzystać z telefonu". No spoko rozumiem, ale dziś sytuacja się powtórzyła, tylko było to około godziny 18;00, napisałem twierdząco na jakąś jej wiadomość, ona wyświetliła i już nic nie odpisała, w między czasie dodała jakieś zdj na instagrama, więc nie poszła spać tak jak wczoraj. Coś czuję, że chyba raczej nie warto dalej w to brnąć i trzeba to zakończyć skoro laska mnie olewa, jakie jest wasze zdanie? #rozowepaski #niebieskiepaski #pytanie #zwiazki #pytaniedoeksperta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sytuacja wygląda tak, że wczoraj późnym wieczorem wyświetliła moją wiadomość i odpisała dopiero dziś po południu w stylu "przepraszam, byłam wczoraj zmęczona i usnęłam, a dziś w pracy nie mogłam korzystać z telefonu". No spoko rozumiem, ale dziś sytuacja się powtórzyła, tylko było to około godziny 18;00, napisałem twierdząco na jakąś jej wiadomość, ona wyświetliła i już nic nie odpisała


@mirko_anonim: w pierwszym przypadku wyjaśniła dlaczego nie odpisała, w drugim
  • Odpowiedz
@kabotyno: generalnie to masz rację, ale te pierwsze dni to zawsze taka fascynacja, że nie odkładasz telefonu nawet na sekundę. Jeżeli jedna ze stron robi takie numery na samym początku jak w poście OPa to raczej nie sądziłbym, że coś z tego będzie bo właśnie nie ma tej fascynacji.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: chłopie, cztery dni piszesz z obcą baba i już jesteś zazdrosny o to co robi ze swoim czasem? Ma własne życie. Nie chciało jej się od razu odpisać to odpisała później. Nie jesteś w centrum jej świata. Po prostu zajmij się sobie a nie oczekuj, że ktoś w 5 min będzie ci odpisywał. Niektórzy tak mają że odpisują nawet po 1-2 dniach. Sam tak robię bo mi się nie
  • Odpowiedz
@jebluschytrus: Fascynacja osobą, której się nie zna i której się nie widziało na oczy? Coś takiego może występuje, jak ma się kilkanaście lat (ok, może tyle masz, ale im więcej poznanych ludzi, tym częściej będziesz się przekonywał, że to "pierwsze wrażenie" może być złudne i dopiero dłuższa znajomość czy spotkanie na żywo powiedzą coś więcej o tej drugiej osobie i pokażą, czy ma sens się angażować).
  • Odpowiedz
generalnie to masz rację, ale te pierwsze dni to zawsze taka fascynacja, że nie odkładasz telefonu nawet na sekundę. Jeżeli jedna ze stron robi takie numery na samym początku jak w poście OPa to raczej nie sądziłbym, że coś z tego będzie bo właśnie nie ma tej fascynacji


@jebluschytrus: Taka fascynacja to jest jak uznasz kogoś za interesującą osobę. Z tego, co rozumiem (fakt, nie jest to napisane bezpośrednio) to
  • Odpowiedz
nie podoba mi się czasami trochę jej zachowanie


@mirko_anonim: początek często pokazuje jak będzie całą reszta relacji.

przepraszam, byłam wczoraj zmęczona i usnęłam, a dziś w pracy nie mogłam korzystać z
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ja tak robię jak ona tylko z laskami, wszystko po to, żeby im się chomik w głowie kręcił, tak jak Tobie. Jeszcze jej nie ruchałeś i już się zaangażowałeś, ogra cie jak dziecko.
  • Odpowiedz