Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie najmocniejszy możliwy paralizator i wam też to polecam. W Krakowie i innych polskich miastach roi się od patologii z „psieckami” bez kagańca ani smyczy, więc rozwiązanie jest jedno - jeśli taki pies choćby źle na ciebie spojrzy, przepuść przez niego całą moc swojego paralizatora aż będzie sztywny, ale zostaw trochę baterii na samoobronę przed rozwścieczonym właścicielem. Jeśli ci ludzie nie są w stanie zaakceptować że życie człowieka jest ważniejsze niż wygoda (?) ich pupila, to nie powinni żyć w społeczeństwie. Wku*wia mnie to że nie mogę spokojnie wyjść z domu, bo co tydzień ktoś w krakowie kończy pogryziony przez „psiecko”, a ameby komentujące to zdarzenie zrzucają winę na człowieka.

#krakow #bezpieczenstwo #psy #psiarze
tindeRoman - Kupiłem sobie najmocniejszy możliwy paralizator i wam też to polecam. W ...

źródło: image_picker_08150C42-31B1-44B5-93FA-52772D693315-37175-00000FEE29E45957

Pobierz
  • 146
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tindeRoman: Jak już kilka osób wspomniała lepszy jest gaz. Ja zawsze mam taki trochę większy niż standardowej wielkości, bo i na patusa trzeba trochę mililitrów zużyć. Pies po gazie szybko odpuści, a patus z czerwonymi gałami jeszcze szybciej
  • Odpowiedz
  • 29
@tindeRoman no niestety ludziom w dupach się przewraca. Zamiast kreować świat bezpieczny przede wszystkim dla ludzi to teraz musisz się martwić czy możesz np podbiec do autobusu czy może jednak lepiej nie bo Cię zeżre pies wielkości 1/2 właścicielki, a nawet jeśli to i tak później na fejsie suki (matki psiecka) Cię zjadą że nie wolno przy piesku biec bo poczul zagrożenie i to twoja wina ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@tindeRoman: a moim zdaniem zakaz posiadania psa rasy agresywnej (lub jego mixa) o wiele bardziej zmniejszyłby ilość pogryzień niż jakiś nakaz, że każdy pies ma iść w kagańcu. Nie każdy pies jest tu problemem.
  • Odpowiedz
każdy, dosłownie każdy treser psów powie ci właśnie że to wina czlowieka a nie psa


@mozis: zdradzę ci jeszcze jeden sekret - jak pojedziesz do komisu to chłop tam pracujący powie ci że każdy pojazd igła nówka sztuka nieśmigana
  • Odpowiedz
  • 9
@4mmc-enjoyer jestem za każdym rozwiązaniem, które zmniejszyłoby liczbę pogryzień i nie jest przedstawione przez "psich rodziców" (np. "zakładajcie kaganiec na dziecko")

@Emble Nawet tutaj trafił się jeden koleżka który twierdzi że masz się dać pogryźć, bo jak tego nie zrobisz i właściciel cię potnie maczetą to jesteś de*ilem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tindeRoman: No widziałem takiego jednego kiedyś co próbował psa paralizatorem ogarnąć. Pies nawet tego nie poczuł w amoku. Z gazem, też się kundel tylko dwa razy otrzepał i dalej chciał gryźć.

Jak pies dużej rasy wejdzie w tryb amok to wcale nie jest tak łatwo go zatrzymać.

zdradzę ci jeszcze jeden sekret - jak pojedziesz do komisu to chłop tam pracujący powie ci że każdy pojazd igła nówka sztuka
  • Odpowiedz