Wpis z mikrobloga

@mickpl: Cieszy mnie to trochę, niestety PSL poprze projekt, a i zapewne znajdzie się kilka osób z PiS które podniosą łapę w górę za przekazaniem publicznych pieniędzy dla deweloperów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@mickpl i to jest dowod że żadna partia nigdy nie powinna rządzić sama. Wyobraźmy sobie gdyby PO samo miało większość, to kredyt 0% już byłby od Q2 a ceny powoli opuszczałaby drogę mleczną
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm

@mickpl: Tylko czemu Szymek ratował dupę fliperom?


Zapewne dlatego, że ta ustawa to było populistyczne gówno napisane przez Lewicę na kolanie? Pisanie ustaw na #!$%@? by przypodobać się głupszej części elektoratu. Bardzo dobrze, że głosował za uwaleniem gniota.
  • Odpowiedz
W żadnej formie


@mickpl: Kłamstwo.

Jeżeli ta propozycja będzie ewoluować w jakiś sposób, który doprowadzi do tego, że będzie bardziej sprawiedliwa.

Pojawią się formy rzeczywiście realnego wsparcia budownictwa społecznego, na którym nam bardzo zależy, to tak.
  • Odpowiedz
o jak boli, o jak boli XD jeszcze tylko pół roku i wejdzie bk za poł roku, później wybory prezydenckie za pół roku i już za moment wejdzie bk za kolejne pół roku


@Wielka-Polska-Betonowa: ja jestem przeciw rozdawnictwu ale jestem realistą i wiem ze jak teraz przepychają to tak mocno kolanem to po wyborach maski opadną i bedzie z buta przegłosowane
  • Odpowiedz
@lepaq:

oddałem głos na dobrego kandydata

Szkoda tylko że to tacy sami kato-zamordyści jak konfederaci i PiSowcy. Ich głosami uwalili depenalizacje aborcji, nic się w tym chlewie nie zmieni.
  • Odpowiedz