Wpis z mikrobloga

@mickpl: Ja pierdziele jak na karuzeli tak szczerze mówiąc, co dzień to nowe informacje i człowiek nie może w spokoju żyć tylko się zastnawia czy jednak jutro ktoś zmieni zdanie i to przepchną czy nie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@mickpl: nie nie pitoli. Może i jestem kompletnie przeciwko 800+ i dopłatom do kredytów ale pobieram 2400 na miesiąc i planowałem żeby rząd mi sfinansował zakup mieszkań dla dzieciaków na studia.
  • Odpowiedz
@mickpl: on sobie może mówić Gowin tez wiele mówił ( ͡º ͜ʖ͡º) Brdzie potrzeba to jego posłowie poprą i zmienią barwy z PL2050 na PO/PSL albo scenariusz prostszy przepchną to z pisowcami tak samo jak BK2% pis przepchnął razem z PO
  • Odpowiedz
on sobie może mówić Gowin tez wiele mówił ( ͡º ͜ʖ͡º) Brdzie potrzeba to jego posłowie poprą i zmienią barwy z PL2050 na PO/PSL


@printf: o jak boli, o jak boli XD jeszcze tylko pół roku i wejdzie bk za poł roku, później wybory prezydenckie za pół roku i już za moment wejdzie bk za kolejne pół roku
  • Odpowiedz
Czyli podpisze, ale bedzie mial smutna mine. Moze nawet nagra film z lzami w oczach, ze on nie chcial podpisac, ale musial bo sie martwil o mlodych czy cos.
  • Odpowiedz