Wpis z mikrobloga

@mickpl: zabawne, że TD walczy z progiem wyborczym, gdy Hołownie na wykopie mają za giga chada XD

Tymczasem zły Tusk wprowadzający bk0%, najwyższe poparcie KO 31% XD
  • Odpowiedz
Hołownia na konferencji właśnie pedzioł, że PL2050 nie poprze kredytów 0%. W żadnej formie.


@mickpl: spokojnie, zaraz się zrobić korektę i będzie kredyt 0.5% wtedy będzie można poprzeć
  • Odpowiedz
@mickpl: ale PSL poprze. PiS z resztą też. Jakby głos PL2050 rzeczywiście był ważny w tej sprawie to myślę, że nie rzucałby tak kategorycznymi stwierdzeniami. Oczywiście z samą decyzją się zgadzam ale nie zmienia to w żaden sposób przyszłości tego projektu.

Dziwię się, że ktoś z Lewicy nie zaczyna każdego dnia od takiego stwierdzenia
  • Odpowiedz
@mickpl: mowil tez a wlasciwie to obiecywal z reka na sercu, ze jesli na jego listach wyborczych bedzie Dziambor to jego tam nie bedzie. A pozniej oczywiscie Dziambor tam byl i Holownia zreszta tez xD
  • Odpowiedz
@Wraczek trochę racji masz, ale tak się złożyło, że jestem za Hołownia od jego 1 dnia kampanii jak jeszcze startował na prezydentai osobiście w tym uczestniczyłem, wysł#!$%@?ąc jego wizji zanim wgl ktokolwiek na poważnie traktował jego wejście w to wszystko, ale nie udzielam się jakoś bardzo jako aktywista partii czy coś xD
  • Odpowiedz