Wpis z mikrobloga

@radiohead12: ale piecze co? Tatko robotę stracił, że az konto na wykopie zalozyłes? Ten koles to na pewno ekspert, a to ze był w KO to tylko dlatego, że dla ekspertow nie bylo miejsca w spolkach, bo pisiory ekspertow nie zatrudnialy.
  • Odpowiedz
@Mariaci: z Michałem pracowałem w Audycie, dzban jakich mało jeżeli chodzi o ogólną inteligencje i politykę, ale na finansach się zna.

Nie mniej jednak, branie 31-32 latka na CFO bardzo dużej państwowej spółki, bez doświadczenia z biznesu (tylko jako manager w audycie i to niedługo co nijak się ma do bycia CFO) jest conajmniej śmieszne.
  • Odpowiedz
@banicjant997 ja tam nie byłem naiwny - wiedziałem że pisowskie grube świnie zastąpią własnymi, może nieco mniej pazernymi. Ale mam w tej całej sytuacji jedno pocieszenie - tym wyciąganiem pisowskich brudów na wierzch tak się im narazili że może będą się bardziej pilnować i nie będą zbyt pazerni bo wiedzą że wcześniej czy później dopadnie ich zemsta pisu.
  • Odpowiedz
@Mariaci słabe i miejsca to mieć nie powinno, jednak Przybylak ma długie lata doświadczenia w KPMG i ma uprawnienia biegłego rewidenta, także jest to jakieś wytłumaczenie dla bycia czlonkiem zarzadu ds finansowych w Enea Centrum. Mimo to i tak nie powinno to mieć miejsca ale nie stawiałbymgo z nominatami pisu po KULu
  • Odpowiedz
Nie widzę powodów dla których nie miałby zostać członkiem zarządu ds. finansowych.


@RzeczowyKomentator: masz u góry powód, gość jest zaangażowany politycznie, lepiej dla wszystkich żeby swoje talenty realizował w firmach które nie są zależnego od niego samego, jak chodzi o angaż.
do tego jeżeli naprawdę zakładasz żę gościu jest fachowcem w czymś to szkoda żeby się marnował na politycznym etacie, niech buduje Polskę u prywaciarza zamiast ją wykorzystywać jako partyjniak
  • Odpowiedz
@Mariaci
Ale wiesz pisowski pastuchu, że Przybylak jest ekonomistą i biegłym rewidentem? Ma wiedzę i kompetencje, aby sprawować takie stanowisko.

I to jest zasadnicza różnica, między PO a pisowskimi k×××ami złodziejskimi. Deal with it.
  • Odpowiedz