Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@marcin-kowaIewski

@ShineLow: gdy wpis ci spadnie to nie ma żadnej opcji żeby zobaczyć co dokładnie napisałeś, a tym samym napisać sensowne odwołanie


Nieprawda, jest bardzo prosta opcja zamieniasz w adresie usuniętego wpisu wykop.pl na wykopx.pl i widzisz treść usuniętego wpisu.

Polecam obserwować tag #wykopx
  • Odpowiedz
@ShineLow: Co więcej, jak wrzucisz obrazek z przekleństwem to moderacja go usunie i jako uzasadnienie powie, że obrazków ich system cenzury nie jest w stanie ocenzurować, tak jakby to robiło jakąś różnicę XD
  • Odpowiedz
piękna sprawa, gdy #!$%@? elaborat na A4, wleci w gorące i ktoś ci go usuwa bo gdzieś w treści była jedna "#!$%@?" ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@donttalktome: byłem na wakacjach i nie zaglądałem na wykopa. Dzisiaj wchodzę i mam powiadomienie o wymoderowanej treści.

Komentarz pod jakimś znaleziskiem, 300 plusów i usunięty nie wiadomo czemu, nie wiadomo przez kogo, nie wiadomo po co. Ale odwołać się mogę
  • Odpowiedz
@ShineLow: czasem nawet jak zacenzurujesz przekleństwo to zdejmą, choć z drugiej strony jeżeli komentarz jest nacechowany skrajnie wulgarnie to raczej dobrze robią, ale czasami naprawdę przesadzają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ShineLow: No jest jeszcze żelazna konsekwencja w wykonywaniu pracy moderatora, gdzie mirek cytujący wpis z przekleństwem dostaje bana a autor oryginalnego komentarza nie xD
  • Odpowiedz