Wpis z mikrobloga

Dlaczego to nie jest obecnie temat nr 1 w kraju?

https://bithub.pl/artykuly/hreit-czyli-historia-polskiego-evergrande-deweloperska-puszka-pandory-i-znak-konca-banki-nieruchomosci-w-polsce/

Czyżby dlatego że wszystkie mainstreamowe media zapraszały osoby odpowiedzialne za to gówno które wpadło w wentylator jako ekspertów do swoich tv śniadaniowych?

Pierwsza na taką skalę od lat wyjebka ludzi którzy realnie potracili oszczędności życia i to na czym? Na nieruchomościach, na których miało się nie dać stracić a tu taki wałek i cisza.

#nieruchomosci
fejka - Dlaczego to nie jest obecnie temat nr 1 w kraju? 

https://bithub.pl/artykuly...

źródło: 1000028459

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fejka: Ale to też trzeba mieć niesamowity talent jak Bartosz Turek, żeby #!$%@?ć na nieruchomościach przy takim popycie jak w ostatnich latach. Przecież mieszkaniówka to od 2019 żyła złota.
  • Odpowiedz
@arsze_nick
Ja wiem. Skoro żyła złota, to ten hajs musiał się gdzieś podziać. Czy możliwym jest, że deweloperzy ładowali hajs ze swoim firm na swoje konta bo wiedzieli że eldorado musi się w końcu skończyć (w końcu przy takim hajsie mogą kupić kogoś, kto im powie jaka jest prawda)? Nie wiem, ale się domyślam.
  • Odpowiedz
@fejka: Dla szarego Polaka jest szarpanie się o aborcję albo radość, że pies będzie bez łańcucha. Lewak, prawak, gej, hetero, gruby czy chudy - każdy musi, gdzieś mieszkać. A tutaj lobby już pompuje i PiS, i PO. Masz być ubrany w kredyt/najem i mieć motywację do #!$%@?, możesz sobie nakładkę na FB ze swoimi poglądami wstawić, jeśli nie czujesz się dość wolny.
  • Odpowiedz
@fejka to było dokładnie to samo co Amber gold tylko pewniak "złoto" zamienili na "nieruchomości". Polecam wam porozmawiać z pracownikami banku, którzy dzwonią do oferta pewnych inwestycji w fundusze, pewnym zwrocie itp. po 20min średnio ogarnięty człowiek w temacie ekonomicznym powoduje, że gość się zaczyna jąkać i kończy rozmowę bo wie, że nie znalazł jelenia
  • Odpowiedz
@maryjuszpitagoras: mi babka w pko pokazywała scenariusze, że będę albo bardzo bogaty, albo bogaty. Jak zapytałem, a co jeśli źle zainwestują, to się zająknęla i powiedziała że to niemożliwe xD
  • Odpowiedz
@fejka: nie wierzę w bańkę. Jak poprzednio był rekord ilości ogłoszeń, rekord cen, to wystarczyła niewielka zniżka, a Polacy się rzucili czyścić portale z ogłoszeń... Zero społecznej solidarności, by kupować, by czekać. Jak w tym memie na czarny piątek. A bańka nie pęknie. Za duże parcie by mieć mieszkanie w top 5 miastach Polski.
N331 - @fejka: nie wierzę w bańkę. Jak poprzednio był rekord ilości ogłoszeń, rekord ...

źródło: 1000088184

Pobierz
  • Odpowiedz
@arsze_nick: Widocznie byli tak zalewarowani pod sam korek, że wszystko działało tylko przy założeniu ciągłych wzrostów - nawet samo widmo stagnacji ich #!$%@?ło.
  • Odpowiedz
żeby #!$%@?ć na nieruchomościach


@arsze_nick: a kto powiedział że #!$%@?ł xD żeby #!$%@?ć to by musiały być budowy, a tam przeważnie kupiono działki, wylano fundamenty (albo nawet i nie) i nie wiadomo gdzie poszła kasa, aczkolwiek się domyślam
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 0
@4ntymateria ale spółka jest w restrukturyzacji, nie ma co dzielić

@nobrainer ja nie mówię o deweloperze bo ten wiadomo że zarobiony, mówię o prywatnych "inwestorach" w nieruchy, którzy finansowali ten twór
  • Odpowiedz