Wpis z mikrobloga

Wczoraj mnie naszło i przeglądałem sobie zapachy z nutami lodu. I tak trafiłem na araba Lattafa Ra'ed Luxe i z ciekawości zapytam czy któryś entuzjastów arabów ma go w swojej kolekcji i własnymi słowami napisze jak to pachnie. Ciekawy jestem opinii #perfumy
Nemesh - Wczoraj mnie naszło i przeglądałem sobie zapachy z nutami lodu. I tak trafił...

źródło: shop_75823

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@skunior: ja właśnie nie lubię, ale nuty ciekawią i komentarze są bardzo pozytywne. Niby tylko 70 zł, ale nie lubię kupować araba w worku xD
  • Odpowiedz
  • 0
@FELIX90: pewnie to bardziej chwyt marketingowy. Niby ma być czuć zmrożone coś, a to liście, a to herbata, czy inne napoje. Chociaż nuty śniegowe też są, więc kto wie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 0
@Reevder i właśnie dlatego pytam o opinie w sprawie arabów. Ale bym się nadział. Dzięki za pomoc. Ale jeśli znajdziesz coś orzeźwiającego to daj znać. Chętnie sprawdzę
  • Odpowiedz
@Nemesh: zapach mocno w stylu D&G K, po prostu poprawny świeżak na lato, lekko słodkawy
na mnie nawet lepsze parametry niż K edt
nic wybietnego ale fajnie się to nosi, na minus to z-----y atomizer co wali strugi, chyba że to tylko mój tak
  • Odpowiedz
  • 0
@loopie96: wiesz, poprawnych świeżaków mam wystarczająco. Po prostu nuta lodu mnie zaintrygowała. A z takimi nutami perfum już albo nie ma, albo są w cenach nieakceptowalnych dla mnie, więc znalazłem tego araba, a że ja się ich boję jak wody święconej, to zawsze pytam ( ͠° °)
  • Odpowiedz
@Nemesh: a czym w ogóle jest nuta lodu? to jakiś wymysł schizofrenika XD
bo jam pachnie lód? no nijak właśnie, wygląda ciekawie w nutach ale jak miałaby się objawiać
jak ma niby ochładzać cokolwiek? czy zimna pomarańcza pachnie jakoś inaczej od zwykłej?
też mnie to intrygowało, ale no nie mam pojęcia jakby miał się ten akord pojawić
a co do tego araba to akurat tutaj nie ma zapachu brudnego kurzu
  • Odpowiedz
  • 0
@loopie96: To raczej ma wywoływać efekt niektórych żeli pod prysznic. Taki mroźny chłodek. Ogólnie przeglądając nuty, to jest tam masa dziwnych, wręcz szokujących, no ale ludzie różne smrody lubią. To samo się tyczy nuty śniegu, bo taka też występuje. Ale nie jest napisane czy to zapach świeżego śniegu, czy raczej żółtego moczu w śniegu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz