Wpis z mikrobloga

@nordhavn: Ja wczoraj wrzuciłem swój nowy nabytek i po zesrańsku w komentarzach usunąłem wpis.

To auto dla ciebie, a nie żeby wykopkom dogadzać. Wykopkom, którzy co najwyżej jeżdżą MPK albo mama ich wozi do gimbazy xd

Graty, przyjemnej eksploatacji.
  • Odpowiedz
@nordhavn: bardzo ładne autko miras. Niech się dobrze prowadzi 😊

@kimunyest95 haha to nie wiedziałeś jaki jest wykop? Tu 90% wpisów obecnie to jest hejt. Cokolwiek byś napisał to jest hejt. Przejrzyj wpisy i wszystko jest źle. Biegasz źle, jeździsz na rowerze źle, kupisz auto źle, robota twoja to syf.
  • Odpowiedz
Wy to jesteście #!$%@?. Sami pewnie jeździcie autobusem lub Passatem '01

Gratki Mirku, nowe auto to jest coś.

A ja kupiłem taką, i w końcu przestałem jeździć gruzami z duszą na ramieniu.
I śmiejcie się, a potem nie zapomnijcie kupić miesięcznego bileciku na zbiorkom ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
mazloo - Wy to jesteście #!$%@?. Sami pewnie jeździcie autobusem lub Passatem '01

Gr...

źródło: 1000036112

Pobierz
  • Odpowiedz
@nordhavn fajne autko. Może nie styl jednego z tutejszych wykopowiczow ale jak jesteś zadowolony to zajeb*scie.boby dobrze Ci służył i żebyś był zadowolony. Jak kupię swojego suva 4x4 przed 40 tka to nawet nie będę go tu wstawiał bo żaden fenomen tylko bliżej gruzu to będzie. Dlatego jeśli masz na to środki, zapracowałem lub dostałeś od życia jakieś fanty - super. Trzeba żyć pełnią życia a jak byś miał i ochotę
  • Odpowiedz
@thepjoter: taka prawda. Ktoś się dzieli radością, że udało mu się coś fajnego nabyć, to frustraci wylewają tutaj żółć i za kilka dni wpada post ‘’jaka igła za 5k’’ i wymagania jak w stosunku do samochodu salonowego xd
  • Odpowiedz
  • 0
kryzys wieku średniego wjechał na pełnej


@nordhavn: a chłop kupił chyba najpopularniejszy typ auta w PL. To nie jest kryzys wieku sredniego tylko moda.
  • Odpowiedz