Wpis z mikrobloga

@Usmiech_Niebios boli, gdy ktoś tworzy jakąś swoją wersję logiki i oczekuje, że inni będą go rozumieć i według niej postępować. To Ty jesteś nożycami, które się odezwały, więc Tobie pokazuję o co chodzi. Co Ty masz z tym zgadzaniem się? Nie będę drugi raz tłumaczył Ci tego samego. To nie moja wina, że chcesz dyskutować z własnym chochołem. Nie mieszaj mnie w swoje wymysły. :)
van-der-staas - @Usmiech_Niebios boli, gdy ktoś tworzy jakąś swoją wersję logiki i oc...

źródło: temp_file7588017027890180743

Pobierz
  • Odpowiedz
@van-der-staas: przecież to ty wymyśliłeś sobie że nie można się zgadzać z Zajączkowską bo jest samotną matką, a teraz kiedy ktoś się z nią zgadza to pytasz czemu nie przestrzegają twojej zasady!
W tym momencie dyskusja z moim chochołem miałaby więcej sensu niż dyskusja z tobą mam wrażenie. On przynajmniej nie pytałby o mema.
Ale ok, z idolizacją przyznaję rację, jest takie słowo. Mój błąd.
  • Odpowiedz
@Olcziq: to jedź do Brukseli i zobacz jakie są kolory skóry na ulicach, przejdź się późnym wieczorem po Paryżu, zobaczymy jak się będzie podobało


@Kreation: byłem w Paryżu, bardzo mi się podobało. Co prawda byli ludzie z różnymi odcieniami skóry, jak w sumie od zawsze, bo to w końcu Francja... Poza tym, co z tego? Jesteś rasistą, w europie mają prawo być tylko biali? Nie bardzo rozumiem twojego
  • Odpowiedz
Ludzie najbardziej krytykują to, co widzą i czego boją się w sobie.


@van-der-staas: W punkt. Faszyzm, przemoc, hesterstwo, putinizm. Dokładnie całe neurokodomuchy xD
  • Odpowiedz
@Olcziq: literalnie Konfederacja ZJADŁA OBIAD. Czaicie? ZJEDLI OBIAD W BRUKSELI. Wałkujmy to teraz przez miesiąc, bo zjedli obiad xD A co, mieli konserwy turystyczne targać z Polski? xDDD
  • Odpowiedz