Wpis z mikrobloga

Ludzie najbardziej krytykują to, co widzą i czego boją się w sobie.


@van-der-staas: a ty co krytykujesz najbardziej? Pedofilię może?
W ogóle beka że 3 komentarze jednozdaniowe to "zesranie", a pieczenie Normiego to metafizyka, widać lojalność grupową XD
  • Odpowiedz
@Olcziq: w ogóle to powinieneś z tego serię zrobić, podrzucam pomysł na następny:
screen z daczy Putina jak chleją szampany i jakiś komentarz że wiadomo Rosja straszna i biedna, bój się.
Poziom i kierunek propagandy ten sam tylko zwrot przeciwny ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mocarny_knur

@van-der-staas twóje rozumowanie przyczynowo skutkowe jest bardzo prostolinijne. Powiedz, jesteś trochę powolny prawda?

To nie są żadne przyczyny i skutki, ale korelacja. Ona nie implikuje przyczynowości.
A ja jestem zajebiście szybki. Nawet gdybyś cały rok jadł niskokaloryczne podręczniki to i tak mnie nie dogonisz.
  • Odpowiedz
Brak szacunku do drugiego człowieka i pisanie "ty" małą literą.


@van-der-staas: boli cię to bardziej niż pedofilia? Zgodnie z twoją teorią wynika to z tego że nie szanujesz nikogo.

W ogóle beka, że #!$%@?ć puszczalskie p0lki. Chyba, że lubimy to, co ona mówi to wtedy nie. XD

Wiadomo, jak #!$%@?ć to na amen, nigdy nie można się zgodzić z tym #!$%@?. W niczym. Dlatego #!$%@? wegetarian, bo Hitler, prawda?
  • Odpowiedz
  • 0
@Usmiech_Niebios

@van-der-staas: boli cię to bardziej niż pedofilia? Zgodnie z twoją teorią wynika to z tego że nie szanujesz nikogo.

Po pierwsze nie o to pytałeś i stawiasz teraz chochoła, a po drugie brawo Sherlocku. Ciężko jest mieć szacunek do ludzi, gdy zachowują się jak Ty, ale mimo wszystko trzeba zachowywać pozory i być kulturalnym, dopóki nie wywali szambo.

Wiadomo, jak #!$%@?ć to na amen, nigdy nie można się
van-der-staas - @Usmiech_Niebios
@van-der-staas: boli cię to bardziej niż pedofilia? ...

źródło: temp_file1787475355442957685

Pobierz
  • Odpowiedz
@van-der-staas: nie, nie ma potrzeby bycia hipokrytą. Nikt nie ma obowiązku udawać że cię szanuje.

Aua, nie połamałeś kręgosłupa kombinując z tym Hitlerem?

Co cię boli? Czy aż tak cię to boli?
Że gdy użyje się logiki to wypadasz z
  • Odpowiedz