Wpis z mikrobloga

Pierwszy tydzień z #tinder za mną.

Statystyki:
- złotych wydanych na premium: 40,
- kobiet przesuniętych w prawo: 200,
- kobiet, które mnie polubiły: 6,
- chińskich botów: 4,
- kobiet prawdziwych: 2,
- kobiet o masie 50% większej niż moja: 1,
- kobiet o masie 100% większej niż moja: 1,
- kobiet normalnych: 0,
- par: 0.

Ale ze mnie smakowity kąsek na rynku matrymonialnym :c

#przegryw #przegrywpo30tce #samotnosc #niebieskiepaski #randkujzwykopem
  • 26
  • Odpowiedz
@KingOfTheWiadro: ciesz się z takich wyników, serio. Mam kumpla, który sobie dobrze radził na tinderze, na tyle dobrze, że mu kaktus zarozporkowy wyrósł. Nie mówię, że to zasada, mówię tylko, że myślał, że pana boga za nogi złapał a złapał co innego
  • Odpowiedz
@KingOfTheWiadro: Dobra zlituje się i ci pomogę, to ci zaraz takiego boosta zrobie, że się chyba zesrasz ze szczescia.

sluchasz??? sluchasz??? no to słuchaj:

- Zmieniasz wykształcenie na wyższe, ustawiasz sobie preztiżowy kierunek typu prawo
- Dodajesz normicki i głupi opis typu ''Student prawa szuka partnerki do prawdziwego procesu jurydycznego - czy masz dość dowodów na to, że jesteś moim
  • Odpowiedz
  • 2
@KingOfTheWiadro: napisałem komentarz, ale chwilę popatrzyłemi i go skasowałem 🤷‍♀️ Ps: nie udawaj nikogo kim nie jesteś co do tego co ktoś napisał wyżej. Dziewczyny mają doświadczenie w wykrywaniu typów, którzy kłamią i sciemniaja(im ładniejsza, tym większe) . Nie wiem jak brzydki masz ryjec i ile masz lat, ale ładne ubrania i jakieś egzotyczne tło sporo mogą pomóc. Nie wspominam już o tym, żeby być w dobrej formie, a najle
  • Odpowiedz
@KingOfTheWiadro: Pogadaj z jakąś kumpelą i niech Ci wybierze jakieś lepsze zdjęcie.
Ewentualnie jak nie masz takiej możliwości poprzerabiaj w photoshopie najlepsze swoje zdjęcia tj zrób ciut jaśniejsze, wykadrowane ładnie. Zdjęcie i opis to jedyne czym startujesz na tinderze potem przechodzi do poznawania siebie online i na zywo. Trzeba tą pierwszą przeszkodę pokonać. Wiem że jest #!$%@?, wiem że 99% lasek na tinderze to odpady ... ale jaka alternatywa?

Jak
  • Odpowiedz
@Messenger_of_the_Sea: no ok ale jak już się kimś umowi, jakiś szon sie zainteresuje i pojdą do niego do kawalerki, albo gorzej, to jak sądzisz czym to się skończy? Chyba nie sugerujesz żeby za każdym razem chodził do hotelu za 500zyko plus drineczki plus uber razem 700.... za 700zyko to w wojewódzkim rakietę Roksana kupi, biust D, wiek 22, itp i przynajmniej na pewno porucha, bez gimnastyki i meczenia się rozmową
  • Odpowiedz
  • 0
@Messenger_of_the_Sea: Wychodzisz z błędnego założenia, że moim celem jest polowanie na "płodne studentki". Moim celem jest poznanie kogoś fajnego i nie zamierzam budować jakiegoś nierealistycznego wizerunku tylko po to by zamoczyć #!$%@?.

Czy Tinder jest odpowiednim miejscem do takich poszukiwań? Nie wiem, ale to największy i najpopularniejszy portal randkowy na świecie, więc zakładam, że są tam też normalne osoby.

@etfen: Spokojnie, nie zamierzam nikogo udawać. Jeśli komuś mam się spodobać to za to kim jestem, a nie za to na
  • Odpowiedz
  • 0
@niebadzogrem: Zdjęcia ocenione jako spoko przez 2 przyjaciółki.

Wygląda na to, że po prostu się kobietom nie podobam ¯\(ツ)/¯ Tzn. nie jestem jakoś specjalnie zaskoczony, bo jestem totalnie przeciętnym chłopem i nie spotykam się z zainteresowaniem kobiet w normalnym życiu. Nieśmiało jednak liczyłem na to, że jak poszerzę próbkę to JAKIKOLWIEK odzew będzie. No trudno ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz