Wpis z mikrobloga

Zdałem sobie sprawę, że przepisowa jazda po Polsce jest nie lada wyzwaniem. Podczas moich ostatnich wyjazdów, których trasa łącznie to ponad 2k km, postanowiłem sobie, że będę jechał w 100% zgodnie z przepisami. W przypadku ograniczenia prędkości - tempomat +7km/h bo o tyle mniej więcej zawyża mój prędkościomierz. Inni kierowcy się zachowują jak jakieś małpy - podjeżdżają pod dupę, machają łapami, migają światłami, wyprzedzają i hamują przed maską, wyprzedzają na trzeciego, wyprzedzają wyprzedzających, nawet 4 razy ciężarkówa mnie wyprzedzała, łamiąc przy tym nie tylko ograniczenie prędkości. W kilku przypadkach było o krok od tragedii. Normalnie dzicz. Czułem się jak na safari patrząc, jak sebiksy i janusze ryzykują życie wyprzedzając mnie na zakręcie tylko po to, żeby później stać tuż przede mną na światłach albo na przejeździe kolejowym XD Stąd moje pytanie pytanie, jaki samochodowy rejestrator wideo polecacie, żeby nagrywać te wybryki? #ruchdrogowy #samochody #rejestratorjazdy #podroze #podrozujzwykopem #heheszki
  • 84
  • Odpowiedz
  • 3
@valleth no nie wiem byl taki co zjechal na lewy pas na A1 nie patrzac w lusterka i sie spalil, moze powinni w autach montowac asystenta lewego pasa ktory jak wykryje wolno jadace auto zjezdzajace na lewy pas to od razu aktywuje hamulce i odpala wszystkie swiatla w trybie skoboskopu jak ktos nie obserwuje lusterek
  • Odpowiedz
@Cinos

frustujesz innych i przez Ciebie wyprzedzaja w zlych miejscach, wiekszosc wypadkow jest przez to ze jakas #!$%@? jedzie i ktos nie wytrzymuje i potem wali na czolowe albo na zakrecie


XDDDDD
  • Odpowiedz
  • 1
@Jan_Kovsky slyszales o wypadku by auto jadace 250 zderzylo sie z autem jadacym 200? zwykle w wypadku bierze udzial albo oferma albo sprowokowal to ktos kto tamowal ruch
  • Odpowiedz
to jedź teraz na wakacje do Grecji xD ciekawe co o nich powiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@sorry_jak_bede_sie_powtarzac: piękny to kraj: górska droga, ograniczenie do 50 i linia ciągła - a jak nie jedziesz przynajmniej setką to każdy Cię wyprzedza, albo chociaż próbuje.
Grecja szybko oducza patrzenia na znaki, a uczy patrzenia na to jak jeżdża lokalsi (szczególnie na półwyspie) - a mówię to jako ktoś
  • Odpowiedz