Wpis z mikrobloga

@drobne_na_taryfe: w sumie jako facet to śmiechłem. A tamten gość to widać, że jebnięty bo to tak jakby 4 lata jeść gówno, a potem narzekać, że gówno to było gówno i on musiał je jeść. I jeszcze mieć ból dupy, że już więcej gówna jeść nie może :D Z kobiet się śmieję cały czas, ale faceci/simpy/spermiarze też śmiesznie odwalają.
  • Odpowiedz
@drobne_na_taryfe:

chlop: nie przezywam rozstania, juz sie spotykam z kims innym, dziewczyny sie kreca hehe zajmuje sie soba
ten sam chlop: wysryw na wykopie o bylej, bo o niczym innym nie mysli przez caly dzien
  • Odpowiedz
@drobne_na_taryfe: chłop się uważa za jakiegoś freethinkera, #!$%@? coś o psychologii , naciska na zainteresowania i rozwój. A jego zainteresowania to famemma, polityka, piłka i wykop xd czyli to co każdy chłop sączący browara robi na prowincji. No może bez wykopu, ale gość w 16 miesięcy dodał ponad 3 tysiące wpisów, ja #!$%@?.
  • Odpowiedz
nagle widzi w niej pełno wad


@choochoomotherfucker: jak już człowiek ochłonie to zaczyna zauważać i rozumieć więcej. Nie mówię, że ten typ to nie jest jakiś oszołom, ale czas pozwala spojrzeć z innej perspektywy
  • Odpowiedz
Ja się założę że większość takich historii zawsze jest koloryzowana na swoja stronę, bo takie wpisy powstają właśnie zeby mieć potwierdzenie z zewnątrz, jakaś potrzeba żeby ktoś przyznał rację, a nie tam rozważał jakieś za i przeciw xd 4 lata wszystko było ok, ale nie podobało mu się, kochał ją ale jej nie lubił xD
  • Odpowiedz