Wpis z mikrobloga

Stanowski: Ej, zróbmy takiego live że ja będę 10 minut siedział w aucie i pokażemy jak temperatura nagrzeje do 60℃ żeby ludzie wiedzieli, że nie można zostawiać dzieci i psów, a w tym czasie zrobię Q&A i odpowiem na parę pytań.

Po 2h w aucie bez klimy i 112 pytaniach Q&A:

"Zaraz będzie 50℃, no dawaj! Generalnie kończę, wychodzę, bo nie udowodniłem tego co miałem udowodnić. Mój cel to było przestrzec was przed zatrzymaniem się przy kiosku, żeby kupić gazetę. Edukacyjnie słabo poszło."


Ratowniczka z karetki: Jak się pan czuje?
Stanowski: Dobrze, dobrze się czuję.
Ratowniczka: W porządku?
Stanowski: Tak, bardzo dobrze.
Ratowniczka: Nie kręci się w głowie?
Stanowski: Nie. Jak jest? Podwyższone tętno (116 bpm), a poza tym jak to wygląda?
Ratowniczka: Poza tym ciśnienie w normie (137/80). Saturacja też jest okej (SpO2: 95%).
Stanowski: Okej, przerywamy tą transmisję w takim razie.

https://youtu.be/iVJM75zTpj4?t=6783

#stanowski #kanalziobro #kanalzero #bekazpodludzi #logikaniebieskichpaskow #humorobrazkowy
ziuaxa - Stanowski: Ej, zróbmy takiego live że ja będę 10 minut siedział w aucie i po...

źródło: stanowski

Pobierz
ziuaxa - Stanowski: Ej, zróbmy takiego live że ja będę 10 minut siedział w aucie i po...
  • 5
  • Odpowiedz
@ziuaxa: To nie był zbyt słoneczny dzień, w dodatku samochód stał bokiem do słońca. Lepiej by wyszło z przednią szybą w kierunku słońca i w dzień, kiedy jest 30°C ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
> Lepiej by wyszło z przednią szybą w kierunku słońca i w dzień, kiedy jest 30°C ¯\(ツ)/¯


@cebekk Ale Stanowski mówił na początku, że na zewnątrz jest 33,5°C

Wszystkie artykuły mówią, że nawet gdy jest 27°C to nie wolno zostawiać dziecka nawet w aucie w cieniu. Ja wiem, najlepiej jakby włączył silnik i ogrzewanie w samochodzie na full.
  • Odpowiedz
@ziuaxa Stanowski cały mokry, oczy czerwone od potu, dorosły zdrowy chłop, który w dodatku w trakcie trwania lajwa na jakiś czas miał wietrzenie, bo ratowniczka coś tam podpinała przy otwartych drzwiach.

Faktycznie warunki idealne do trzymania gówniaków i zwierząt xD
Wykop... ( ͡° ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@czemu_dlaczego: wietrzenie było na 30 sekund na samym początku. "wietrzenie" = otwarcie drzwi w słońcu przy 34*C
Przeczytaj jeszcze raz jego rozmowę z ratowniczką po 2 godzinach czy coś mu jest i jak się czuje
  • Odpowiedz