Wpis z mikrobloga

W ogole to kulturysci to tacy #!$%@? antysportowcy xD przyjdzie taki jeden z drugim na silownie, porobia maszyny, lineczki, nie no gdzie jakies przysiady, sa lepsze cwiczenia na hypertrophie np. prostowanie nog xDDD, jaki drazek chlopie, nie trzeba sie podciagac, lepsze jest sciaganie drazka xdddd, potem wraca taki przychlascik do domu, olejek w dupke i napina sie przed lustrem i pisze te swoje glupoty w internecie. Boskerzy, wioslarze, koszykarze? Przysiad 200kg? Nie ma problemu. Kulturysta? Bolo mnie plecy xD
#mikrokoksy #heheszki
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Szatula: no pokaż tych bokserów,. koszykarzy i kogo tam jeszcze co siadają po 200 kg ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A ja Ci kulturystów mogę z miejsca pokazać sporo. Poza tym nie ma obowiązkowych ćwiczeń, więc mogą nie robić drążków, siadow, martwych, a tak będą wyglądać od Ciebie. Szok.
  • Odpowiedz
@Szatula:

nie no gdzie jakies przysiady, sa lepsze cwiczenia na hypertrophie np. prostowanie nog xDDD, jaki drazek chlopie, nie trzeba sie podciagac, lepsze jest sciaganie drazka


ale przecież tak właśnie jest, kulturysta ma wyglądać a nie być sprawnym czy silnym, w taki sposób jak ty się #!$%@?łeś to można by się #!$%@?ć zasadniczo do każdego kto trenuje na siłowni w jakimś konkretnym celu zamiast
  • Odpowiedz