Wpis z mikrobloga

Prawda jest taka że pokolenie 30 latków samo sobie zasłużyło na to że teraz każdy rząd po kolei sra im na głowy. Jak i tak nie ruszycie swoich śmierdzących zadków na wybory to po co zabiegać o wasze głosy. Kiedyś przeczytałem tu posta że gość nie idzie na wybory bo akurat ma zaplanowany wypad w góry. Ręce opadają #bekazpodludzi . Tak dokładnie jeżeli dla kogoś wypad w góry jest ważniejszy niż wybory parlamentarne to jest podczłowiekiem.

Mam nadzieję że rząd wprowadzi ten kredyt. Ja w tamtym roku skorzystałem z bk2% i mam nadzieję że ceny dalej będą pompowane w górę bo pokolonie 30 latków zasługuje tylko na to żeby je j---ć i wyzyskiwać.

Kibicuję wprowadzeniu kredytu 0% z całego serca.

#nieruchomosci
marcinpodlas8 - Prawda jest taka że pokolenie 30 latków samo sobie zasłużyło na to że...

źródło: Kredyt0Procent

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak dokładnie jeżeli dla kogoś wypad w góry jest ważniejszy niż wybory parlamentarne to jest podczłowiekiem.


@marcinpodlas8: Najlepsze jest to, że można zrobić jedno i drugie. Oni tego nie sprawdzają i nawet jak nie uda się wrócić do tej 21 w niedzielę do domu to można wziąć zaświadczenie i głosować gdziekolwiek.
  • Odpowiedz
@marcinpodlas8:

Jak i tak nie ruszycie swoich śmierdzących zadków na wybory to po co zabiegać o wasze głosy.


Prawda jest taka, że niezależnie od tego na kogo byś zagłosował, to i tak władza służyć będzie przede wszystkim sobie. Demokracja to władza elit nad tępym ludem. Tutaj filmik jak demokracja w najbardziej demokratycznym kraju świata uchwala prawo ku uciesze elit; rządu i korporacji. PiS kradł dla siebie i karmił wyborców socjalem
Davidozz - @marcinpodlas8: 
Jak i tak nie ruszycie swoich śmierdzących zadków na wybo...
  • Odpowiedz
@Czoso:

"W grupie 30-39 również na prowadzeniu była KO, na którą zagłosowało 28,9 proc., drugie miejsce przypadło PiS-owi 26,2 proc.,"

No i elegancko, zagłosował za partią która obiecała wprowadzić kredyt 0% to mają co chcieli. Żeby było śmieszniej na drugim miejscu partia która wprowadziła bk2% hahaha. 30 po prostu błagają o to żeby być j----i.

Ale spokojnie podobno na Jagodnie mieszkania tanie i nawet picke darmową rozdają xDDD.
  • Odpowiedz