Wpis z mikrobloga

https://wykop.pl/wpis/77260043/pamietajcie-ludzie-generalnie-sa-mili-i-nie-beda-c#270645033 wrzucam ripostę tu bo mnie zablokowaliście i nie mogę tego zrobić pod waszym postem: #przegryw #depresja #samotnosc #fobiaspoleczna
ale o co wam chodzi bo ni chooja nie rozumiem? Takie były fakty, że chodziłam do małej powiatowej szkoły i na własne oczy widziałam - tam gnębiono za jakieś odstępstwo w wyglądzie. było się momentalnie na językach. Odmiennośc fizyczna wystarczy do dostania łatki. To nie ja sobie wymyśliłam, opisuję tylko co widziałam. Polecam przejrzeć pozostałe 15k moich komentarzy, przez 15 lat pisania na wykopie pewno znajdziesz więcej sprzeczności do oscreenowania, powodzenia.
edit: aaa, dobra rozumiem, wam się chyba słówko zjeb nie podoba. Że niby ja dodałam, chociaż wszyscy o nim tak mówili. chłopak powinien być. ja za to mogę być p0lką.
Powiem wam coś jeszcze: kierowca naszego gimbusa miał ksywę "zryt%^ pe%#%^ł w kapeluszu" i jak tylko z daleka zauważyliśmy go, to już było wiadomo, że typ będzie nam sprawdzał bilety miesięczne, dlatego był zryty, bo to był jedyny kierowca który to robił. Dzieciaki były okrutne w wymyślaniu ksywek i to nie jest moja wina.
A kiedyś jak chłopaki w karty przegrali między sobą a grali na wyzwania to jednym z wyzwań było podejście do mnie i klepnięcie mnie w dupę.
Relacjonuję jak było, tu wasza patologiczna reporterka, pozdrawiam z miejsca wydarzeń, patologiczna powiatowa szkoła w polsce w burzliwych latach 90. Halo, halo mietku, odbiór. @Sandevistan @wyscrollowany @DzikiWonsz221
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KingaM: sandevistan cię zablokował? Blokuje każdego kto mu powie prawdę xD no chyba że będziesz go klepać po pleckach i mówić jak to jest źle to będziecie kolegami
  • Odpowiedz
@KingaM: no u mnei w gimbazie też tak było, dwóch takich śmierdzieli ciągle miało pocisk, dziewczyny takiej ance szczały do napoju i ona to piła głupia xD kolega pluł werce do kanapek bo miała morde jak mutacja genetyczna
  • Odpowiedz
No oczywiście, do tego widać że jest z tego dumna,


@BarBer1987: kiedyś chciała wysyłać ukraińców na front bo jakeiś ukraińskie dziecko zabraoł łopatke czy tam uderzyło jej gówniaka. Logika Kalego mocno wiechała
  • Odpowiedz
@KingaM: ja nie rozumiem o co jest wylewanie jadu, w kazdej szkole sie z kogos smiali ( ʖ̯)
u nas byl typek co mial jaskre i przez to mial dziwne oko wiec mowilismy na niego szalonooki jak z harego pottera, smiali sie z grubych, chudych, ichych, glosnych, jak ktos sobie nie potrafi poradzic to bedzie miec p--------e nie tylko w szkole ale i w
  • Odpowiedz
Kolejny przykład dlaczego nie ma nic złego w ciśnięciu p0lek na tagu, bycie mizoginem to obowiązek w dzisiejszych czasach


@BarBer1987: No tak, bo jakaś część kobiet coś odwala, to trzeba nienawidzić wszystkie, to ma sens xD Niektórzy mężczyźni są gwałcicielami, więc bycie mizoandryczką to obowiązek w dzisiejszych czasach. W sumie to istnieją julki, które tak twierdzą, takie osoby jak Ty niczym się od nich nie różnią.
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: nie chcę, żebyś potraktowała to jako jakąś napaść i źle się przysłużyć przez to społeczności, w której uczestniczę, bo zaraz powiesz, że jestem toksyczny (już pal licho opinię o mnie, szkoda reszty porządnych tagowiczów), ale fakty są takie, że Tobie też się zdarza identycznie generalizować. Wielokrotnie widziałem (głóneie na podstawie plusowanych komentarzy, wpisów, rzadziej samych Twoich odpowiedzi), że popierasz wpisy łatkujące wszystkich przegrywów jako toksyków, mizoginów. Ja na przykład
  • Odpowiedz
@soyunmago: Nie napiszę, że jesteś toksyczny, nie używam tego słowa. Mam wrażenie, że jest ostatnio strasznie nadużywane i ludzie korzystają z niego wtedy, kiedy kogoś nie lubią, ale nie wiedzą sami do końca, dlaczego, więc chcą go w taki sposób obrazić xD Tak śledzisz moją aktywność, a nie zauważyłeś, że kilka razy pisałam o tym, że przegryw przegrywowi nierówny i dzielę ich na dwie grupy - na przegrywów-mizoginów i zwykłych
  • Odpowiedz
Tak śledzisz moją aktywność, a nie zauważyłeś, że kilka razy pisałam o tym, że przegryw przegrywowi nierówny i dzielę ich na dwie grupy - na przegrywów-mizoginów i zwykłych chłopaków, którym coś w życiu nie wyszło


@choochoomotherfucker: śledzę, bo mam - tak jak Ty zresztą - naleciałości autystyczne, a zatem pewnie znasz ten mechanizm. Też zresztą słyniesz z tego, że masz teczki na wszystkich na Wykopie i sporo osób z tego żartuje. Miałem tak na wszystkich forach internetowych, na których pisałem i bardzo często się swoją pamięcią posługiwałem w polemikach, tak że jak najbardziej zauważyłem też to. Z tym że to się nie zgrywa, bo albo szkalujesz całą grupę, albo jednak uważasz, że przegryw przegrywowi nierówny. Któreś z tych trzeba wybrać, nie można wyznawać tych dwóch poglądów jednocześnie. Ale zauważyłem też, że często wprost popierasz przegrywshaming. Pierwszy lepszy post, w których ktoś się śmiał, że żadnej babie niepotrzebny poorany psychicznie spierdoks.

Żeby nie iść daleko
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker:

Ale niektóre osoby naprawdę uważają tak, jak napisał ten mirek, nie da się niestety dać połowy plusa.


To po co w ogóle dawać plusa taki sarkastycznym komentarzom? Niejednokrotnie próbujesz normikom wyplenić z głów przekonanie, jakoby autystycy mieli niedobór empatii, a samo jakiekolwiek poparcie takiego komentarza, łagodnie mówiąc, zbyt empatycznie nie wygląda. Wystarczy zobaczyć, jaki (że tak powiem brzydko) element tutejszej społeczności dołączył się do lajków (i nie liczę tego trolla Wyzwolonej, tylko innych, którym też zdarzyło się śmiać z przegrywów), by domyślić się, co miał na celu taki komentarz. No ale z drugiej strony przecież nie będę Ci cenzurował Twojej aktywności, możesz plusować największe głupoty i największy hejting i nic mi do tego, tylko to dla mnie troszeczkę jednak
  • Odpowiedz