Wpis z mikrobloga

Czy Zakrzówek w Krakowie to miejsce eksterytorialne Ukrainy?
Ja rozumiem dostępność i darmowe miejsce + wielu przybyszy z Ukrainy nie pracuje (dzięki Polsko za zasiłki), więc mogą od rana leżeć cały dzień nad wodą,
ale chciałbym też móc skorzystać z tego miejsca jako rodowity Krakowianin, który przez lata się tam kąpał dopóki nie zaczęli zmieniać tego miejsca z dzikiego na ucywilizowane. I nie uważam tej zmiany za złą, bo jakby było dziko to tak samo pewnie każdy skrawek skały bylby okupowany przez Ukraińców, ale po prostu mnie już #!$%@? bierze, że nawet jak się uda po pracy tam dotrzeć aby skorzystać z wody, to zaraz nad woda unosi się ukraiński hip-hop z głośnika JBL

#krakow
dddobranoc - Czy Zakrzówek w Krakowie to miejsce eksterytorialne Ukrainy?
Ja rozumiem...

źródło: Zrzut ekranu 2024-07-18 o 10.47.06

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
@Taktojaaa: w krakowie się spotkałem że ja do gościa po Polsku w knajpie a on do mnie po ukraińsku, tyle że ja nie znam ukraińskiego i nie zamierzam się uczyć, więc po prostu mówię że nie rozumiem co do mnie gada XD, #!$%@?ą się strasznie o to, tylko #!$%@? wie dlaczego, skoro on jest w PL a nie odwrotnie.
  • Odpowiedz
@dddobranoc: xdddd
sie nie zesraj, łojezu ukrainska muzyke slysze a nie polską.

Angole i niemiachy od tylu lat polaczkowego #!$%@? u siebie musza slyszec i jakos z maczeta ich nie ganiaja, a moze tez powinni, jak czytam takie komentarze jak Twoje
  • Odpowiedz
@dddobranoc mi się wydaje, że teraz wszędzie tak to wygląda. Na Kaszubach jest podobnie, każde jezioro jest okupowane przez Ukraińców od rana do wieczora. Kiedyś było tak, że w sezonie wiadomo było zawsze tłoczno, ale jak się wpadało o 21, to znalazłeś już wolne miejsce dla siebie i mogłeś się kąpać. Ostatnio, po 22 odwiedziłem trzy. Nie znalazłem żadnego wolnego miejsca, na każdym ukraińska muzyka i do tego, moda na kąpanie
  • Odpowiedz
@dddobranoc Jak czytam o mitycznych zasiłkach dla Ukraińców to odrazu wiem że pisze to jakiś zawodowy powielacz propagandy.
Jakie specjalne zasiłki są w PL dla obywateli UA? Dostają to samo co Polacy czyli poza 800+ jakieś ochłapy za jakie nie przeżyjesz. Dlaczego Ukraińcy wyjeżdżają z PL do Niemiec i Kanady? Bo tam właśnie są zasiłki dla nierobów
  • Odpowiedz