Wpis z mikrobloga

Czy Zakrzówek w Krakowie to miejsce eksterytorialne Ukrainy?
Ja rozumiem dostępność i darmowe miejsce + wielu przybyszy z Ukrainy nie pracuje (dzięki Polsko za zasiłki), więc mogą od rana leżeć cały dzień nad wodą,
ale chciałbym też móc skorzystać z tego miejsca jako rodowity Krakowianin, który przez lata się tam kąpał dopóki nie zaczęli zmieniać tego miejsca z dzikiego na ucywilizowane. I nie uważam tej zmiany za złą, bo jakby było dziko to tak samo pewnie każdy skrawek skały bylby okupowany przez Ukraińców, ale po prostu mnie już #!$%@? bierze, że nawet jak się uda po pracy tam dotrzeć aby skorzystać z wody, to zaraz nad woda unosi się ukraiński hip-hop z głośnika JBL

#krakow
dddobranoc - Czy Zakrzówek w Krakowie to miejsce eksterytorialne Ukrainy?
Ja rozumiem...

źródło: Zrzut ekranu 2024-07-18 o 10.47.06

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
@dddobranoc Zakrzówek i Bagry to ulubione miejsce przybyszy lubujących się w grillu z jbl na maxa, pijący tanie piwa i wòdke. Oczywiście ubrani jak na festyn na wsi oraz z tymi pięknymi wyrazami twarzy XD
  • Odpowiedz
@dddobranoc: U mnie to samo, okoliczny stawik zamienił się w enklawę ukraińcow. W sumie wcześniej były tam polskie patusy więc tak czy siak tam nie łaziłem. Jestem zdania że w takich miejscach powinna byc symboliczna opłata za wjazd, monitoring i ogrodzenie + ochrona. Odsieje największą patole.
  • Odpowiedz
  • 8
Ale co się spinasz? Chcesz mieć czołgi pod Warszawą albo Krakowem?


@ReevoX: ok, masz rację. Nie wyobrażam sobie czołgów na STARÓWCE w Krakowie, niech się myją w tym zakrzówku. Cofam wstecz do tyłu wszystkie moje słowa! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dddobranoc ostatnio był u mnie kolega z Krk i przechodziliśmy koło jeziora gdzie pełno Ukraińców wszędzie leżało xD nawet tak jak napisałeś głośniczek na full i wsio haraszo i koleżka mówi” #!$%@? jak na Zakrzówku” teraz już rozumiem o co mu chodziło xDD
  • Odpowiedz
Czy Zakrzówek w Krakowie to miejsce eksterytorialne Ukrainy?


@dddobranoc: nie, to miejsce przebywania głównie polskich patusow (patrz kilka dni temu zaatakowany 17letni chlopak) i tego typu syfu, ukraincy oczywiscie tez tam przebywaja ale glownie polskie patusy, mieszkam niedaleko i Kaufland obok w gorace dni jest wypelniony sebami i karynami z wozkami wypakowanymi najtanszym browarem i wodka
  • Odpowiedz
@dddobranoc: czyli zarzut to nie darcie ryja, picie piwska, mordobicia i inne sebkowe akcje tylko inny język. Dziękujemy za opinię, choć osobiście nie mam na temat Ukraińców aż tak dobrego zdania i zacząłbym się doszukiwać także wad.
  • Odpowiedz
@dddobranoc: dla mnie bez różnicy czy ktoś jest z Ukrainy czy z Polski, na turystów na rynku też pewnie narzekasz, wogole odpowiadam tylko dlatego że jeżdżę nad wodę często i nic mi nie przeszkadza bardziej niż takie patusy Polskie co chleja browary a później pijani wchodzą do wody, kilka razy widziałem jak taki samobójca ze względu na znikomy intelekt kłóci się a nawet szarpie z ratownikami, nigdy nie widziałem by
  • Odpowiedz
@loginnawykoppl: myślę że wszyscy Polacy lepiej i bezpieczniej czują się wśród ludzi mówiący ich wspólnym językiem, możesz dołączyć się do jakiejś dyskusji, albo usłyszeć że ktoś Cię obgaduje. Nie normalizujmy tego, że Ukraińcy mogą drzeć ryja gdzie chcą
  • Odpowiedz
@dddobranoc: Upadek Krakowa, Ukraińcy nad zalewem :/ Ciężka sprawa. Ale spróbowaliby Anglicy czy Holendrzy narzekać na Polaków w parku to taka polska husaria jak ty pierwsza do plucia się o dyskryminację, c'nie?
  • Odpowiedz
Ukrainiec z biedniejszego kraju ma środki na lezenie cały dzień i nic nie robienie a dumny p0lak robi na dwa etaty xD


@JanDzbanPL: słyszałeś kiedyś o takim wynalazku jak urlop wypoczynkowy?
  • Odpowiedz
  • 2
@loginnawykoppl

@Kreation: mocny głos przeciwko polskiej emigracji w Chicago i Luton :/


Oczywiście. USA powinno mieć prawo nie przyjmować Polaków jako imigrantów. UK podobnie - co z resztą było ich argumentem popierającym Brexit.
  • Odpowiedz
Chcesz mieć czołgi pod Warszawą albo Krakowem?


@ReevoX: że niby jak pozwolimy ukraińcom opalac się na plaży to czołgi nie przyjadą?
Jak na to wpadłeś.
Możesz rozwinąć swój wywód?
  • Odpowiedz