Wpis z mikrobloga

oczywiście że tak. Skąd niby ktoś ma umieć sprzątać jeżeli nie został tego nauczony?


@Majkel2008: Bo to nie lot w kosmos i pewnych rzeczy można się łatwo domyślić ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jeśli ktoś woli siedzieć w syfie zamiast chociaż spróbować coś posprzątać, bo mu matka nie pokazała jak no to trudno.
  • Odpowiedz
Ja mam też taki styl sprzątania, że zaczynam kilka rzeczy naraz i sobie je rotuję


@drobne_na_taryfe: też tak robię - tu pomyję gary, część wrzucę do namoczenia i zetrę sobie blaty, tutaj znowu pomyję gary, pochowam zbędne rzeczy i złożę pranie, resztę naczyń... Ale mi na (nie)szczęście nikt się nie #!$%@? bo mieszkam sam
  • Odpowiedz
Bo to nie lot w kosmos i pewnych rzeczy można się łatwo domyślić ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jeśli ktoś woli siedzieć w syfie zamiast chociaż spróbować coś posprzątać, bo mu matka nie pokazała jak no to trudno.


@kptDoopa: nawet nie domyśleć, tylko żyjemy w dobie internetu. Z tiktonga i instagrama nie ma problemu skorzystać, ale już wygooglować jakieś basic domowe rzeczy czy naprawdę głupoty do
  • Odpowiedz
Baby powinny dbac o ognisko domowe, to to samo co instynkt macierzyński
Nasza cywylizacja zoatala zbudowana na szczęśliwych mężach, którzy po pracy zastali w domu cieply posiłek i porządek
W domach w których kobieta nie dba o ognisko jest smutno,
  • Odpowiedz
  • 1
@Badmadafakaa: No taka prawda, ale czy chlopy serio wymagaja od bab zeby sprzataly i gotowaly same jesli oboje normalnie pracuja? Cos mi sie wydaje ze to jest rzadszy przypadek u nygusow. Najbardziej to placza o te role spoleczne Julki ktore nie pracuja i siedza na chacie od ktorych facet oczekuje porzadku i obiadu po calym dniu w pracy
  • Odpowiedz
Nasza cywylizacja zoatala zbudowana na szczęśliwych mężach, którzy po pracy zastali w domu cieply posiłek i porządek


@grand_khavatari: XD mowisz o polskich chlopkach, ktore #!$%@? razem na roli z mezem i dziecmi? Czy odpalil Ci sie obrazek TWOJEJ cywilizacji z USA, podczas gdy w PRLu kazdy byl w robocie i nie mial na to czasu? Albo baba tyrala na dwa etaty - praca i dom.

Baby powinny dbac o ognisko
  • Odpowiedz
  • 1
@Daleth2202 ty tak serio gościu? A jaką mają wymówkę młodzi faceci, którzy mają dwie lewe ręce do roboty, bo nigdy się nie zainteresowali domowymi zadaniami zrzucając je na innych domowników? Typowa bezmyślna wykopowa mizoginia.
  • Odpowiedz
@Badmadafakaa: ale wiesz, że baby to patałachy z wypranym mózgiem, i nie potrafią nic koło domu zrobić, a chciałyby #!$%@? wie czego. A ty #!$%@? zarabiaj na mieszkanie zapierdaj, zabierz na wakacje do restauracji i może raz w miesiącu ci coś skapnie od wielkiego dzwona.
  • Odpowiedz