Wpis z mikrobloga

@atteint: no hopie ile to ja razy widziałem jak jakiś ser mięso wędlina serek albo inne leżało przy chusteczkach albo proszku do prania To ktoś pewnie odniósł do lodówki spoworotem zazwyczaj jakiś klient Pracownicy raczej tego nie robią
  • Odpowiedz
@atteint: pamiętam jak kiedyś była promocja na te paczkowane sery żółte i odrazu na samym wierzchu z samego rana widać było całe opakowania w pleśni, ciekawe jak to możliwe nawet było jak normalnie to ser od zaraz tak nie pleśnieje.
  • Odpowiedz