Wpis z mikrobloga

Nie jestem w stanie pojąć dlaczego mężczyźni chodzą w naszym klimacie w krótkich spodenkach. Nie mówię o siedzeniu na działce czy plaży, ale łazić tak po mieście... Jak dla mnie cringe...

facet w krótkich spodenkach

  • (różowa) czemu nie 9.7% (102)
  • (różowa) absolutnie nie 2.8% (29)
  • (niebieski) czemu nie 77.7% (814)
  • (niebieski) absolutnie nie 9.7% (102)

Oddanych głosów: 1047

  • 38
  • Odpowiedz
@kosmita: No witam prawdziwego samca alfa. Będę sobie nosił co mi się podoba zwłaszcza jeżeli mówimy o temperaturze 30 stopni a żar leje się z nieba.
Jedynie jak jestem w pracy to wiadomo pełne spodnie.

W pogoni za męskością zapomniałeś być tylko człowiekiem :P
  • Odpowiedz
@kosmita: Nie, najlepiej niech kobiety wymyślają następne sposoby żeby chodzić prawie pół nago ona spódnica lub sukienka a facet garnitur jak zbroja i broń boże koszuli z krótkim rękawem jak na przeciętnym polskim weselu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Jak dla mnie klasyczny strój Janusza: skarpetki do sandałów, tania sprana bawełniana podkoszulka, czapeczka bejsbolówka, krótkie spodenki i torebka z Biedronki.

Jestem w jednym z bardziej eleganckich parków w mieście. Kobiety pobierane sensownie. A faceci jak wyżej... 21 stopni, nie ma upału.

Nie będę cykać zdjęć, bo nie mam niczyjej zgody. Jak dla mnie jest to niefajne, januszeks pełną gębą.
  • Odpowiedz
@kosmita długie luźne, przewiewne spodnie nawet są lepsze na upał pod względem regulacji temperatury, a co ważniejsze ekspozycji na uv. No ale większość ludzi “na chłopski rozum” oczywiście myśli że jak założy krótkie spodenki to będą królami chłodu xd

ale protip, nie warto się kłócić i uświadamiać, #!$%@? kto w czym chodzi
  • Odpowiedz
dlaczego mężczyźni chodzą w naszym klimacie w krótkich spodenkach


@kosmita: jeszcze pół biedy żeby to były dobrze dobrane shorty, która kończą się w okolicy kolana...

Najbardziej mnie rozwala bezrękawnik i spodenki do pół uda. Jeszcze czapeczka z daszkiem - brakuje plecaka i można wysłać do przedszkola XD
  • Odpowiedz
@BrightBeamBuddha https://www.academia.edu/5585002/Wearing_long_pants_while_working_outdoors_in_the_tropics_does_not_yield_higher_body_temperatures

Z drugiej strony widziałem jakieś testy szortów dla strażaków wraz z ubraniem ochronnym i w zależności od warunków szorty były lepsze przy długotrwalym i mocnym wysiłku. Przy jednogodzinnej sesji juz nie.

Inaczej będzie się zmieniać temperatura ciała w szortach vs spodniach z tego samego materiału i kroju np. Na pustyni a inaczej w dżungli. A jeszcze inaczej w mieście idąc po bułki do żabki
  • Odpowiedz