Wpis z mikrobloga

#ukraina Zawsze mnie fascynował fakt, że przeciętny wykopek wierzy jednocześnie w dwie rzeczy i nie przeszkadza mu ich wewnętrzna sprzeczność. Z jednje strony ruscy to syf i szajs, nie mają kibli, alkoholizm, rozwody i hiv, sankcje działają, wojsko to tchórzliwe debile jeżeli tylko nie są zajęci gwałceniem się nawzajem to rozwalają własnych dowódców albo kradną pralki, dowództwo do bani - generał spirytusow itd., putin w strachu i błaga o rozejm, żadnych sojuszników oprócz Korei Pn., rakiety się skończył, sprzęt to złom, powyciągane z muzeów przestarzałe czołgi, jakies samoróbki, gospodarka leży, rubel leży, ruscy stali się wasalem Chin...
jednocześnie - trwa zagrożenie Rosją, Putin się nie zatrzyma i zaraz zaatakuje NATO, o jezu! o matko! co to będzie....!, ale najważniejsze - putin trzyma w żelaznym uścisku swojej agentury cały świat...!!! wszędzie czają się jego agenci! Wśród dziennikarzy, wśród najwyższych politycznych czynników świata zachodniego! być może co drugi to agent! opóźniają dostawy sprzętu do rosji, pomniki stawiają, sięją nieufność do Ukriany, Putin jednoczęsnie nie zapomina o ustawianiu wyborów w Stanach Zjednoczonych i obstawianiu najwyższych stanowisk swoimi agentami, ale tez pochyla się na wykopem i nasyła agenturę tutaj, żeby ten wpływowy portal ze śmiesznymi obrazkami urabiał mózgi Polaków.
No własnie tak. #polityka
Wilczynski - #ukraina Zawsze mnie fascynował fakt, że przeciętny wykopek wierzy jedno...

źródło: biden

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Wilczynski: a nie brałeś pod uwagę że to urojony problem w tobie? Że może sam wytworzyleś w swoje wyobrazi taka postać jak "wykopek" nadaleś mu cechy i teraz z nim debatujesz, a tak naprawdę to mogą być różne osoby, te co boja się Putina i te co skupiają się na beznadziejności.
  • Odpowiedz
  • 1
@robertkk: Jak gnijąca gospodarka i te bezmózgie kacapy utrzymuję siatkę agenturą, która kontroluje świat zachodu pozostaje pytaniem bez odpowiedzi. O wywoływanym przez media i polityków strachu, że zaraz zaatakują ruszą pełną parą na NATO nie wspomnę.
  • Odpowiedz
Zawsze mnie fascynował fakt, że przeciętny wykopek wierzy jednocześnie w dwie rzeczy i nie przeszkadza mu ich wewnętrzna sprzeczność.


@Wilczynski: Zawsze mnie fascynował fakt, że znajdzie się jakiś dziwny wykopek, który nie jest wstanie pojąć dualności rzeczy. Coś może być jednocześnie falą i cząstką, że psychopata może zabijać z okrucieństwem, a jednocześnie pracować na infolinii dla "samobójców", albo że ponad stumilionowy kraj może być w czymś słaby i jednocześnie w
  • Odpowiedz
@Wilczynski: ale gdzie widzisz tą sprzeczność?

Opinia pierwsza jest o motłochu sterowanym przez Grupę Trzymającą Władzę w Rosji. Tak, w większości to alkoholizm (bo to uzależnienie, a wolnymi ludźmi trudniej się steruje), bieda (bo nikt nie dba tam o człowieka tylko o cele imperialne), rozwody i hiv (znowu pochodna braku moralności, bo moralność nie pozwoliłaby na akceptowanie władzy działającej na niekorzyść ogółu).

Opinia druga jest o sterujących z Grupy Trzymającej
  • Odpowiedz
  • 0
@Grzes_i_worek_piasku: No proszę. Czyli jednak da się to połączyć w mózgu, te antytezy i jeszcze być z tego dumnym. Do tej pory myślałem, że George Orwell przesadzał z tym dwójmyśleniem, no - za komuny w państwie totalitarnym to tak, ale że w demokracji w ramach wolności słowa...
  • Odpowiedz
@Wilczynski Wykopki wierzą, że Kalifornia ma największe PKB w USA, a jednocześnie ma problem z bezdomnymi i ćpunami. Wierzą, że w USA są największe spółki technologiczne, a jednocześnie ludzie dalej płacą tam czekami. PRZECIEŻ TO WEWNĘTRZNIE SPRZECZNE!!!!! DWÓJMYŚLENIE!!!!!
  • Odpowiedz
  • 1
@septokonchoplastyka: Mylisz pojęcia. Twoje przykłady to nie jest kwestia wiary, ale fakt. Empiryczny, weryfikowalny, prosty do sprawdzenia. A to, że Rosja szykuje się do ataku na NATO to przypuszczenie, akt wiary.
I czemu to kwestionuję? Bo jak podważam ten akt wiary, jak nie podzielam poglądów mainstreamu i emerytowanych generałów czy też tez wykrzyczanych na wiecach wyborczych przez polityków, to zostaje wyzywany od onuc i innych ruskich trolli.
Patrzę na "postępy"
  • Odpowiedz
No proszę. Czyli jednak da się to połączyć w mózgu, te antytezy i jeszcze być z tego dumnym. Do tej pory myślałem, że George Orwell przesadzał z tym dwójmyśleniem, no - za komuny w państwie totalitarnym to tak, ale że w demokracji w ramach wolności słowa...


@Wilczynski: Czyli faktycznie ograniczenie wielkie w tobie jest. Świat jest pełen sprzeczności, nawet dałem ci przykłady, takie jest życie, serio ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 0
Mylisz pojęcia. Twoje przykłady to nie jest kwestia wiary, ale fakt. Empiryczny, weryfikowalny, prosty do sprawdzenia. A to, że Rosja szykuje się do ataku na NATO to przypuszczenie, akt wiary.

I czemu to kwestionuję? Bo jak podważam ten akt wiary, jak nie podzielam poglądów mainstreamu i emerytowanych generałów czy też tez wykrzyczanych na wiecach wyborczych przez polityków, to zostaje wyzywany od onuc i innych ruskich trolli.

Patrzę na "postępy" ruskiej armii przez
  • Odpowiedz
To moja odpowiedź na wcześniejszą wypowiedź


@Wilczynski: Co? Tak średnio to pasuje, tak średnio ¯\(ツ)/¯
Uparłeś się jedynie na konflikt kinetyczny, który raczej miejsca mieć nie będzie, chociaż dla mnie russcy to "idioci z czerwonym guzikiem", więc wymaganie od nich sensownego myślenia i zakładanie, że czegoś nie zrobią bo to bez sensu, jest błędem. Poza tym pozostaje wiele innych sposobów oddziaływania na światową politykę czy gospodarkę, a w tym rosja
  • Odpowiedz
ale jednocześnie mieć sukcesy wywiadowcze


@Grzes_i_worek_piasku: Zawsze mnie fascynowało podejście do ruskich służb. Nie tylko na Wykopie.

Ruskie służby mają takie sukcesy wywiadowcze, że ruska armia nie była w stanie określić ukraińskich nastrojów społecznych - dlatego ta wojna już się wlecze trzeci rok.
  • Odpowiedz