Wpis z mikrobloga

mam konto na twitterze po to by przeglądać głównie tematy sportowe, technologiczne, czasem polityczne i mimo, że moja aktywność tam ogranicza się do like'owania i baaardzo rzadko komentowania to codzień dostaje powiadomienie, że jakaś peezda z zaczęła mnie obserwować.
na początku mi to nawet schlebiało, ale zacząłem sprawdzać co to za loszki i się okazało, że to jakieś fejki konta, gdzie jest wyzywające zdjęcie jakieś azjatki albo murzynki, nie ma żadnych aktywności, a w opisie link z tinyurl, gdzie przekierowuje mnie do stron z sąsiadkami w okolicy, które chcą się za mną rooochać.
o co w tym chodzi? da się to jakoś wyłączyć, ukryć w ustawieniach? kiedyś mam wrażenie, że tego nie było
#kiciochpyta #twiiter #elonmusk #internet
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@banan_obarack: żeby tweeter miał sens, najlepiej sobie zacząć kolekcjonować/śledzić osoby, które produkują content, który Cię interesuje. Szukanie po tagach to nigdy nie jest dobry pomysł tam.
  • Odpowiedz
  • 0
@noisy a gdzie napisałem, że szukam po tagach. wkurzają mnie bot konta jakiś lasek, które z jakiegoś powodu zaczynają mnie follołować i jedynym moim patentem jest usuwanie ich i blokowanie
  • Odpowiedz