Wpis z mikrobloga

Związek 30 latka z 18 latka to zwykły gromming (chociaż tutaj była różnica 9 lat).CZEMU NIE WIDAC 30 LATEK UMAWIAJACYCH SIE Z LEDWO PEŁNOLETNIMI FACETAMI(Ostry ból starszej samicy że ją młodszy nie chce). Kobieta po prawej po 30 uważa że dziadersy biorą się za młodsze bo równiesniczki nie chcą z nimi rozmawiać. Ogólnie ostry ból 4 liter w komentarzach na temat tych romansów. #p0lka #blackpill #logikarozowychpaskow
sakiro12 - Związek 30 latka z 18 latka to zwykły gromming (chociaż tutaj była różnica...

źródło: 2024_07_15_19_46_15_518

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sakiro12: Brat mial 19 jak jego partnerka obchodziła 29 urodziny.
Nic niezwykłego. Twój placz w tym wpisie wynika tylko z tego że patrzysz na świat tylko przez pryzmat twoich doświadczeń
  • Odpowiedz
Kobieta po prawej po 30 uważa że dziadersy biorą się za młodsze bo równiesniczki nie chcą z nimi rozmawiać.


@sakiro12: To mają zostać sami, bo jakiemuś próchnu coś nie pasuje? xD

To nie kobiety pierwsze krzyczą, że każdy ma prawo do miłości i żeby nie skreślać samotnych matek, bo nie znasz i nie oceniaj? xD
  • Odpowiedz
@sakiro12: o k$%#wa, mam 34 lata a ostatnio spotkałem się z 19 latką, dodatkowo mam siostrzenice w jej wieku, a nawet starsze od niej, ciekawe jak na to by zareagowały te kobitki, bo moje siostrzenice zapytały tylko czy się przypadkiem nie znają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@CH3j: ale że on tylko zacytował starzejące się babska które zorientowały się że szanse na sensownego faceta stały się zerowe, to ty wiedz. Nawet screena załączył.
  • Odpowiedz