Wpis z mikrobloga

#przemysleniazdupy
Zastanawia mnie pewna kwestia w następującym przypadku:
Jest sobie dziewczyna. Piękna, młoda, niczego jej nie brakuje, wszyscy ją lubią. Pewnego dnia okazuje się, że popełniła #samobojstwo i nikt nie ma pojęcia, dlaczego. Nie stała się wcześniej żadna tragedia, nie przejawiała objawów #depresja
Jak bardzo silne i ukryte czynniki musiały na nią wpływać aby podjęła taką decyzję? Na potrzeby rozważań wykluczamy to, że powyższe założenia są nieprawdziwe (tzn. rzeczywiście nie miała żadnych problemów społecznych, damsko-męskich, zdrowotnych, materialnych itp.)?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DEMONzSZAFY @matti-nn
Serio są takie przypadki? Bardzo bardzo mało na pewno. Mało która kobieta chce się naprawdę zabić. Zazwyczaj przedawkowują leki, żeby zwrócić uwagę. Poza tym jak kolega wyżej napisał. Zawsze jest jakiś powód dlaczego ktoś chce się zabić. Nawet samo znudzenie życiem to już powód.
  • Odpowiedz
  • 1
@StrzelamZucha95 oczywiście że nie ale nie o to chodzi w tym wątku. I zapewniam, że dla mnie temat samobójstw wśród mężczyzn jest ważniejszy ze względu chociażby na statystyki w Polsce i ogólne wyciszanie tematu.

Brzydki, nielubiany chłopak ma miliony powodów, zaś w przykładzie opisanym przeze mnie powodu w zasadzie nie ma.
  • Odpowiedz