Wpis z mikrobloga

@dom_perignon ja bym jednak nie szalał z osądami, bo jak powszechnie wiadomo to prawactwo jest niedouczoną hołotą z podstawowym wykształceniem.

Fakt - gość napisał totalną głupotę, ale rozciąganie tego na całe "lewactwo" (czyli w prawackim mikromózgu - wszystkich oprócz skrajnych prawaków) to jakaś abstrakcja.

Te same prawackie orły intelektu potrafią napisać w styczniu, że globalne ocieplenie to lewacki mit, bo przecież jest zimno xd nie mówiąc już o ananasach pokroju konfiarzy,
JohnMcGlennon - @dom_perignon ja bym jednak nie szalał z osądami, bo jak powszechnie ...

źródło: temp_file6380353889105006347

Pobierz
  • Odpowiedz
@WielkiNos: @dom_perignon myślę, że to wy jednak jesteście upośledzeni jednak skoro taki pajac jak wiejski, którego nikt nie bierze na poważnie jest dla was wyznacznikiem czegokolwiek i jakieś teorie o tym, że dla lewaków nauki są faszystowskie na podstawie jego tweetów snujecie gdy równocześnie prawaki na porządku dziennym podważają naukę i dopiero co taki korwin na twitterze stwierdził, że rozgrzewki są niepotrzebne i powodują kontuzje xD
pomijając już fakt,
  • Odpowiedz
Czaicie, że lewacy są tak niedouczeni, że nie ogarnęli jeszcze, że pocisk porusza się szybciej niż dźwięk?


@WielkiNos: Dobrze, że amerykańskie prawaki nie wierzą w płaską ziemię i reptylian oraz wszyscy mają doktorat z fizyki xD
Uwaga, debili jest w internecie bardzo dużo z każdej strony, ty też możesz się do nich zaliczać pisząc takie #!$%@?.
  • Odpowiedz
@dom_perignon: tak było, dlatego prawackie szury nie są antynaukowe tylko alternaukowe, ot semantyka xd szczypionki, 5g sterujące chipem, chemitrails, denializm klimatyczny itd itp
  • Odpowiedz
@WielkiNos

Czaicie, że lewacy są tak niedouczeni, że nie ogarnęli jeszcze, że pocisk porusza się szybciej niż dźwięk?


Pocisk z karabinu porusza się z prędkością około 1000m/s. Prędkość dźwięku to 360m/s. Czyli pocisk doleci do celu około 3 razy szybciej niż usłyszymy dźwięk wystrzału.


Dopisz jeszcze, że pocisk będzie leciał ~0,1s, a dźwięk wystrzału aż ~0,3s.
  • Odpowiedz
@WielkiNos @siekieromotyka ale ze niby on tu macha ręką przed strzałem? Czy chodzi o to że przed drugim? Jak przed drugim to tak, ale co to zmienia?

Poproś kogoś, żebyś stanął 150 metrów od ciebie i trzasnął drzwiami od auta, już będziesz "widział" opóźnienie. A tu dochodzi kwestia nagrania.
Już ludzie od bakistyki mówią, że karabin, którym strzelał zamachowiec, nie ma szans na tak precyzyjny strzał, żeby tylko "musnąć", bo
  • Odpowiedz