Wpis z mikrobloga

@revente co w tym dziwnego? Krew potrzebuje chwili, żeby zacząć lecieć, skąd ty wiesz, czy nie miał plamki na dloni, która mu się roztarla po prostu i której nie widzisz z takiej odległości? No człowieku.
  • Odpowiedz
@Shatter: Ucho to bardzo mocno ukrwiona część ciała. Po postrzeleniu by od razu zaczęła lecieć. A jego dłonie dokładnie widać na materiale wideo.
  • Odpowiedz
  • 0
@wajcheloo0 a kto mówi że snajper strzelałby do niego w takiej sytuacji wystarczy coś za uchem co uszkodzi kawałek, to niska cena za kolejną prezydenturę. Plus jakiś fanatyk np chory na raka który kasę przytuli dla rodziny...
  • Odpowiedz
@Belzdron: Nie sposób jest stwierdzić w jakiej odległości od ucha leci pocisk. A na pewno leciał bo trafił w gościa z tyłu ¯\(ツ)/¯

Ja nie próbuję udowodnić że to była ustawka, tylko mówię że gdyby już to była ustawka to na pewno nie ryzykowaliby postrzelenia Trumpa a jedynie to upozorowali ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Bomfastic: @WujaTHC Niesamowite że po raz kolejny te oświecone i moralnie wyższe byty gardzące "prawakami" wieżą w alternatywną rzeczywistość w której republikański kandydat na prezydenta z wygraną prawie w kieszeni (ale raczej pewną) organizuje ustawiony zamach na swoje życie z podstawionym chłopem który w papierach ma wpisane ze jest "wyborcą republikanów".
Po co? Dlaczego?
Dla republikanów to najlepsza pożywka do hodowania teorii spiskowej bo innej drogi do wygranej przez
  • Odpowiedz
@wajcheloo0: byl tylko 1wpis na mikro ktory mial 100 plusów a wy #!$%@? że LEWACTWO!!! wymyśla teorie że to ustawka, skonczcie już spam na tym #!$%@? gównem które z najnowszych nie powinno być, a jest to juz5 tego typu post od wczoraj na pierwszej/drugiej stronie, zresztą nie pierwszy raz tu tak jest, banda debili wałkują posty o tym samym temacie gdzir już jeden post w gorących stoi ale zielonka musi
  • Odpowiedz
@CebulowyKrul: Chłopie zobacz co się dzieje nawet w polsce co jest jakimś pierdnięciem w porównaniu do USA gdzie szmatławce typu NYT zamiast dementować to podsyca takie nastroje, masa twiterowych juleczek prostująca taki szajs, silni razem krzyczący o ustawce jednocześnie ubolewając że się "nie udało", i nie mówimy tu o oszołomie jabłonowskim brownie albo jakimś stanowskim któremu przyklaskuje grupa przegrywów tylko o "ekspertach" redaktorach i "dziennikarzach" z onetów, tvnów, agory itp.
  • Odpowiedz
@JackobC: gdzie ja ancymonie napisałem, że to była ustawka jakaś XD Po prostu bawią mnie prawackie szury, co każdą teorię łykną bez popity, ale akurat ta z ustawionym zamachem jest dla nich niemożliwa xD
  • Odpowiedz