Wpis z mikrobloga

Szczerze to zastanawiam się jakie procesy myślowe towarzyszyły Marlence i ludziom z Fundacji FREEDOM-24 gdy wpadali na pomysł pozwania wykopu i jego użytkowników xDD

- Halo Fundacja? Szkalują mnie w internetach
- Marlena nie pękaj, mamy plan!
- Jaki?
- Sprytny, Kur**

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#afera #majtczak #wypadek #heheszki
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BulinekOkraglinek: Jak dla mnie to jest wyborna sytuacja niezależnie od tego, czy Marlenka na tym skorzysta. Na wykopie wiele razy odwalały się akcje, gdzie prawdziwi ludzie w prawdziwym życiu padali ofiarą trollowania wykopków, którzy w Internecie pozostają bezkarni. Nie widzę innego wyjścia, żeby coś z tym zrobić.
  • Odpowiedz
@BulinekOkraglinek jeszcze jak się wpisze jej imię i nazwisko w google to wyskakuje jest nazwisko panieńskie i PESEL na pierwszej stronie w ogóle. Super ruch z jej strony że sobie przypomniała o sobie światu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 6
@Gustav88 to samo sobie pomyślałem. Wszyscy już o niej zapomnieli, pojawiały się jedynie pojedyncze informacje o jej mężu, a ona wyskoczyła z pozwami. I jak widać to był błąd.
  • Odpowiedz
@BulinekOkraglinek: głupi ludzie w jakikolwiek sposób związani z władzą zawsze myślą, że zastraszanie zadziała. Bo to jest jedyne co potrafią, zastraszanie swoją gówno wartą pozycją w tzw. społeczeństwie. Tylko w ich głowach ta pozycja jest cokolwiek warta, oni są oderwani od rzeczywistości i nie rozumieją kto właściwie grzeje ten temat, oni myślą, że każdy chce im tylko zabrać to co udało im się "osiągnąć" w państwie z kartonu.
  • Odpowiedz
@mecenassrenas dobrze, że seba nie naruszył dóbr osobistych, zabijając rodzinę na autostradzie, bo trzeba było #!$%@?ć tak szybko w nocy, że nie widzę, w co mogę uderzyć. Genialny pomysł. Z takimi prędkościami to może na le mans 24h jeżdżą w nocy (ale uwaga, to jest wyścig na zamkniętym torze, a nie po drodze, chociaż pewnie sebixowi to ni hu hu nic nie mówi). Także pies was ruchał, majtkowi majtczakowie.
  • Odpowiedz